Завантажити додаток:

Ставки на кіберспорт на GGBET Україна

GGBET.UA — одна з найкращих онлайн-платформ, яка надає можливість робити ставки на одну з найпопулярніших сфер розваг — кіберспорт. На нашому сайті кожен гравець зможе укласти парі на велику кількість турнірів із різноманітних дисциплін. Також є можливість подивитися наживо трансляції ігор, відстежити результати минулих матчів та ознайомитися з останніми новинами. Приємні враження від чудової гри та яскраві емоції гарантовані кожному! Якщо ви захоплюєтеся кіберспортивними подіями, цінуєте чесну, якісну гру та хочете спробувати свою удачу, не зволікайте — реєструйтесь на нашому сайті та поринайте у світ кіберспорту з GGBET вже зараз.

На порталі GGBET представлена велика кількість різноманітних відеоігор. Кожен шанувальник кіберспорту буде задоволений, адже ми пропонуємо варіанти всіх можливих жанрів, які до вподоби більшості поціновувачам кіберспорту. У нас є широкий спектр ігор жанру шутер: PUBG, Call of Duty, Halo тощо. Неймовірну популярність має розділ MOBA-ігор (Dota 2, Smite, Heroes of the Storm, Vainglory тощо). Щодо стратегій, то варто відзначити StarCraft 2, спортивні симулятори (NBA 2K18) та цікаві проєкти, до прикладу, World of Tanks. Наша компанія постійно працює над тим, щоб задовольнити кожного клієнта, ми тримаємо руку на пульсі, відстежуємо останні новинки та тренди!

GGBET.UA – вигідні коефіцієнти й безліч ліній

GGBET надає своїм користувачам одні з найкращих можливостей для ставок на кіберспортивні події у світі. Кожен матч (в залежності від дисципліни та змагання) має безліч ліній для ставок. До прикладу, на CS:GO можна виокремити такі типи парі:

 • Winner — основна лінія (гравцю необхідно обрати переможця зустрічі).
 • Парі, які пов'язані з кількістю зіграних карт. До прикладу: рахунок за картами (Correct Map Score), передбачення загальної кількості карт (Total Maps), якою вона буде, парною чи непарною (Odd/Even Maps).
 • Map Handicap — парі на визначення переможця, в якому одній із команд надають штучну перевагу.
 • Лінії на певну з карт: переможець карти (Map Winner), гандикап за раундами (Map Round Handicup), на переможця пістолетного раунду (Pistol Round Winner) або ж на кількість раундів (Map Total Rounds) тощо.

До того ж усім користувачам (як новачкам, так і нашим постійним клієнтам) доступні цікаві промоакції: призи, бонус на депозит тощо. Завдяки таким презентам кожен гравець може відчути справжній смак гри.

Стратегії для ставок на кіберспорт

У світі кіберспорту існує безліч стратегій, які гравці використовують для досягнення успіху. До найпопулярніших належать:

 • Лінія. Це ставка на результат. Зазвичай такий тип парі укладають на перемогу однієї команди чи одного гравця (з двох учасників).
 • Парі за піком. Ця стратегія використовується в таких командних іграх, як Dota 2 або League of Legends, де гравці вибирають ігрових персонажів або героїв. Слідкуючи за грою суперників, можливо передбачити результати подій.

Це лише декілька прикладів популярних стратегій у кіберспорті, адже в кожній грі можуть бути свої унікальні підходи. Також важливо детально вивчати гру та аналізувати стратегії противників, щоб підвищити свої шанси на успіх.

Часті питання про ставки на кіберспорт на сайті GGBET.UA

Які ставки на кіберспорт пропонує організатор GGBET?

Компанія GGBET постійно працює над тим, щоб наші клієнти мали широкий вибір ставок на улюблені кіберспортивні дисципліни. Саме тому, на нашому сайті на кіберспорт представлено понад 30 видів ставок. Найпопулярнішими з них є:

 • Парі на результат матчу.
 • «Подвійний шанс».
 • Ставка на кількість карт.
 • «Перша кров».
 • Гандикап.
 • «Кількість вбивств».
 • Експрес-ставки.

Безперечно, кожен вид парі має певні особливості. Під час створення тієї чи іншої ставки на кіберспорт гравцю необхідно враховувати усі недоліки та переваги задля отримання омріяного виграшу.

Ставка на результат матчу

Безперечно, це один із найпопулярніших варіантів парі на кіберспортивні події на сайті GGBET, який обирають як новачки, так і гравці-професіонали. Все завдяки простоті. Гравцю необхідно вгадати переможця гри або ж передбачити нічию. Є три варіанти для оформлення парі такого типу: П1 (переможе перша команда), П2 (переможе друга команда), або ж Х (гра завершиться нічиєю). Ставка зіграє, якщо прогноз здійсниться. Гравець одразу отримає свій виграш у повному обсязі.

Парі на кількість карт, що зіграє

Парі на кількість карт або тотал — це один із найпоширеніших видів ставок, в ході якого гравцю треба передбачити кількість карт, яка буде зіграна протягом матчу. Переважно цей вид ставки представлено як більше/менше. GGBET зазначає певну кількість карт, а гравцю, роблячи ставку, необхідно зазначити більше чи менше їх буде зіграно за вказане число.

Ставка «Подвійний шанс»

Цей тип парі є найкращим варіантом для тих гравців, які не люблять ризикувати. Особливістю цієї ставки є те, що гемблер може перестрахуватися, а саме: укласти парі на перемогу конкретної команди або ж на нічию. Подвійний шанс дещо схожий на 1х2, однак, цей тип ставки допомагає значно зменшити ризики на програш. Тобто, гравець отримає свій виграш у двох випадках: якщо обрана команда переможе та якщо буде нічия.

Парі «Перша кров»

Гравцю необхідно вгадати, хто з команд, які беруть участь у грі, проллє першу кров. Ця ставка чудово підходить для тих, хто хоче миттєво отримати виграш, адже для того, щоб дізнатися результат парі, не треба чекати до кінця гри. Саме тому такий тип ставки вельми популярний серед поціновувачів кіберспорту, адже результат буде відомим майже на початку події. Інколи ставку може бути зіграно на перших хвилинах гри. Однак, варто пам’ятати, що перед тим, як зробити свій вибір на користь певної команди, гравцеві необхідно проаналізувати статистику кожної з команд, аби анулювати можливі ризики.

Ставка «Кількість вбивств»

Гравцю необхідно обрати команду, учасники якої зроблять більшу кількість вбивств протягом гри. Очевидно, що гемблеру необхідно ознайомитися зі статистикою команд, які беруть участь у змаганні. Це дозволить добре зрозуміти їхні слабкі та сильні сторони. Саме ці знання допоможуть гравцю зробити правильний вибір та отримати виграш.

Парі з гандикапом

Ставка з гандикапом — це ставка, яка дозволяє поставити на команду або гравця з певним спортивним гандикапом, тобто заздалегідь визначеною перевагою або недоліком. Основна ідея гандикап-ставки полягає в тому, що слабшій або менш успішній команді/гравцеві GGBET призначається перевага заздалегідь, зокрема приймання додаткових очок або голів, а сильнішій команді/гравцеві — віднімаються очки або голи. Такий варіант ставки варто обирати, якщо ви точно знаєте фаворита, однак переважно в такому випадку на результати матчу пропонують не надто високі коефіцієнти.

Експреси

Еспрес-ставки на сайті GGBET.UA дають можливість оформити парі на різноманітні кіберспортивні ігри, зібравши їх в одному купоні. Ставка гемблера виграє, якщо всі парі зіграють. Однак, якщо хоча б один із прогнозів не здійсниться, то ставка програє. Зазвичай експрес-ставки роблять, коли є явний фаворит, адже це збільшує розмір виграшу. Винагороду за ці ставки рахують таким чином: всі коефіцієнти з різних подій перемножують, а отриманий показник множать на величину зробленої ставки. Розмір виграшу експрес-ставки буде значно більшим, ніж якщо сумувати окремі виграші по всім подіям, які входили до купона. Звісно, такі ставки мають свої переваги та недоліки. Мінімізувати ризики під час них допоможе детальний аналіз. На нашому сайті є широкий асортимент ставок на будь-який смак. Реєструйтесь та розпочинайте захопливу безпечну гру з GGBET вже зараз, скористайтесь нашими цікавими пропозиціями.

Як робити ставки на кіберспортивні дисципліни на сайті GGBET.UA?

Правильно обрана стратегія дасть змогу гравцю укладати успішні ставки на кіберспортивні дисципліни на сайті GGBET. Гравцям-початківцям іноді складно аналізувати події та спрогнозувати хід гри, проте, дотримуючись простих порад можливо робити ставки успішно навіть тим, хто грає відносно недавно. До таких рекомендацій належать наступні: Слід робити ставки на ті кіберспортивні події, що зазвичай використовуєте для гри. Адже, якщо ви любите грати в якусь певну відеогру, то точно гарно розбираєтесь у правилах та особливостях цієї гри. Такі знання, своєю чергою, дозволяють краще проаналізувати майбутні матчі та зробити певні прогнози, а це значно допоможе отримати омріяний виграш. Обов’язково використовуйте бонуси від GGBET.

Наша команда постійно працює над програмою заохочень клієнтів, надаючи нові та цікаві пропозиції. Кожен гравець може отримати бонуси та укласти парі на кіберспорт. Якщо ваша ставка зіграє, ви отримаєте виграш, не використовуючи гроші з власного банкрола. Аналіз статистики. Обов’язково звертайтесь до статистики, переглядайте останні новини зі світу кіберспорту. Ця інформація допоможе провести детальний аналіз та зробити свій вибір максимально правильно, значно збільшивши шанси на виграш. Не ризикуйте та не робіть великі ставки. Зважуйте всі «за» та «проти», укладаючи парі з великими сумами. Досвідчені гравці радять починати з невеликих ставок, поступово збільшуючи їх. Ці прості поради дозволять гравцям-початківцям збільшити відсоток перемог та зменшити кількість поразок в рази, зроблять гру комфортною та захопливою. Дотримуйтесь цих рекомендацій та поринайте у неймовірний світ кіберспорту разом із GGBET.

Які кіберспортивні дисципліни слід обирати для успішних ставок на сайті GGBET?

На сайті GGBET.UA представлено широкий асортимент кіберспортивних дисциплін для укладання парі. Безперечно, найкращими з них є:

 • Dota 2;
 • CS:GO;
 • LoL.

Змагання з цих кіберігор відбуваються досить часто, є чимало турнірів світового рівня, що збирають великі аудиторії. На нашому сайті запропоновано одні з найвигідніших коефіцієнтів на ці види кіберспорту, а також широкий спектр ставок (30+ видів). Саме тому кожен поціновувач кіберспорту завжди знайде для себе цікаві пропозиції на найкращі події кіберспорту. Найвідомішими є:

 • The International. Чемпіонати з Dota 2, що відбуваються щороку та мають одні з найбільших призових нагород.
 • Мейджори з CS:GO. Щороку розробник гри проводить велику кількість змагань.
 • Чемпіонат світу з LoL (League of Legends). Найкращі команди з усього світу зустрічаються, щоб позмагатися за першість.

Також на сайті представлені не лише кіберспортивні дисципліни, як MOBA, але й інші, до прикладу Overwatch та Valorant — цікаві шутери, де представлені персонажі з неймовірними здібностями. Не менш цікавою є подія Overwatch League. В ній бере участь двадцять команд, які представляють різні країни та місця нашої планети. На фіналістів події чекає зустріч в плей-офф. На нашому сайті представлені індивідуальні види спорту: ММА, бокс. Незалежно від індивідуальних уподобань кожен гравець буде задоволеним та знайде для себе цікаву дисципліну до душі.

Як працюють ставки на кіберспорт?

Кіберспортивні ставки — прогнози на результат матчів чи подій. У випадку правильного прогнозу виграш буде доступним одразу. Його розрахувати досить просто за коефіцієнтами, які надав GGBET. Однак, варто пам’ятати, що завжди є певний ризик, тому робіть ставки виважено. Проте вам потрібно ризикувати грошима, адже ставка включає використання власних фінансів. Для того, щоб парі було максимально зрозумілим, GGBET пропонує коефіцієнти та розрахунки можливих виграшів. До прикладу, якщо гемблер зробив ставку розміром 100 гривень із коефіцієнтом 1,8, то у випадку правильного передбачення гравцю буде нараховано 180 гривень. Виграш буде становити 80 грн, а 100 — це витрати на парі.

Чи потрібно бути кіберспортивним експертом, щоб робити ставки на кіберспорт?

На GGBET.UA ставки на спорт доступні для кожного, варто лише зареєструватися на сайті. Наша беттінгова платформа створила максимально прості та доступні ставки на кіберспортивні події. Кожен гравець може оформити купон перед початком гри або ж робити Лайв-ставки. Аналізуйте статистику, щоб мінімалізувати ризики та насолоджуйтесь яскравою грою з сайтом номером один в Україні в галузі кіберспорту.

На які суми можна робити ставки на кіберспорт на GGBET?

Питання, яке безперечно, хвилює кожного беттора-початківця. Досвідчені гравці зазвичай радять визначити певний банкрол та вже відповідно до нього укладати парі, розмір яких не буде перевищувати 2 % від суми банкрола. До прикладу, якщо на рахунку 1000 гривень, то величина ставки не має бути більшою за 20 грн. Таким чином, ви зможете контролювати суму на рахунку та робити ставки виважено.

Рекомендації зі ставок на кіберспорт на сайті GGBET

Ось кілька порад від гравців із досвідом, які можуть вам допомогти:

 • Вивчайте кіберспортивні дисципліни. Знання про різні кіберспортивні ігри, команди, гравців і стратегії гри досить важливі. Досліджуйте кожну гру та учасників, звертайте увагу на статистику та історію успіху.
 • Слідкуйте за новинами та аналітикою. Цікавтесь прогнозами, аналізами та коментарями експертів. Це допоможе вам бути в курсі останніх тенденції та подій кіберспорту.
 • Користуйтесь бонусами, які пропонує GGBET.
 • Укладайте парі виважено. Не поспішайте робити ставки кіберспорт без переднього детального аналізу. Пам’ятайте, що зробити правильні прогнози допоможе володіння актуальною інформацією.
 • Вивчайте ринок ставок. Розберіться в основних принципах ставок на кіберспортивні події.
 • Розробіть власну стратегію, вона допоможе вам знизити ризики та збільшити успішність ваших прогнозів.
 • Вмійте чекати.

Завжди пам'ятайте, що ставки на кіберспорт мають певний ризик, і ніхто не може гарантувати 100 % успішності. Важливо витрачати розумно свій час та гроші, приймати виважені рішення на основі аналізу й інформації. Наша компанія пропонує гравцям широку лінію розпису, різноманіття ставок на події кіберспорту світового рівня. На сайті представлено велику кількість ігор. Кожного клієнта чекають щедрі бонуси та акції, різноманіття яких вражає. Також варто зазначити, що у нас запропоновані одні з найвищих коефіцієнтів. Не менш важливим є те, що на порталі присутня цілодобова клієнтська підтримка, безперечно, вона є запорукою чудової та комфортної гри, адже гравець у будь-який момент може отримати відповіді на усі питання.

Заборонена участь у азартних іграх особам, що не досягли 21-го року, обмежено дієздатним та недієздатним особам, а також особам які внесені до Реєстру осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх

Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтеся принципів відповідальної гри.