ПРАВИЛА ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ
Ці правила відповідальної гри спрямовані на попередження та мінімізацію негативних наслідків участі фізичної особи в азартній грі, та заходи спрямовані на організацію самообмежень і самоконтролю для гравців.
Організатор запровадив ці Правила відповідальної гри з метою вжиття заходів для боротьби з ігровою залежністю (лудоманією) та з метою недопущення до азартних ігор осіб що не досягли віку 21 року.
Організатор провадить свою діяльність з дотриманням принципів відповідальної гри, а саме:
-
забезпечує проведення ідентифікації гравців під час провадження діяльності у відповідності до законів України;
-
обмежує гравців в участі в азартних іграх, тобто не допускає до участі в азартних іграх осіб, яким обмежено доступ до участі в азартних іграх, та осіб, у яких виражена ігрова залежність (лудоманія);
-
забезпечує відсутність стимулювання програшу гравця, у зв’язку з чим Організатор утримується від надання гравцям будь-яких бонусних виплат, подарунків та/або надання товарів (послуг) у будь-якій формі, використання інших видів заохочення, надання яких прямо чи опосередковано обумовлено настанням факту програшу гравця у відповідній азартній грі;
-
забезпечує можливість гравцям обмежити свою участь у грі за допомогою функцій «Самоконтроль» та «Самообмеження»;
-
проводить навчання та інструктажі з працівниками щодо принципів відповідального ставлення до азартних ігор, визначення ознак патологічної та проблемної гральної залежності, та заходів, які спрямовані на запобігання (попередження) виникненню ігрової залежності у гравців;
-
забезпечує інформування щодо попередження та мінімізації негативних наслідків участі в азартній грі, проявів ігрової залежності (лудоманії).
Організатор наголошує, що будь-які азартні ігри призначені виключно для розважальних цілей. Перед початком гри, гравцям необхідно зрозуміти, що гра не має розглядатися як джерело доходу або як спосіб погашення кредитів або боргів. Також участь у азартних іграх не вирішує фінансові, соціальні чи емоційні проблеми. Азартні ігри це не спосіб боротьби з моральним чи фізичним болем та вони не повинні займати значну частину Вашого життя. Гравець повинен пам’ятати, що у разі програшу не варто намагатись відігратися, оскільки необдумана спроба відшкодувати витрати може збільшити їх.
Заборонена участь в азартних іграх осіб що не досягли віку 21 року, осіб які страждають на ігрову залежність та осіб, які перебувають у Реєстрі осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів
Будь яка особа, яка не досягла віку 21 року не має права брати участь у азартних іграх.
Для встановлення віку гравця Організатор перевіряє документи, що посвідчують вік особи, яка має намір взяти участь у азартній грі.
Обов’язкові ліміти:
З метою виконання вимог Постанови КМУ №566 від 17.05.2024 та встановлення Гравцеві обраного ліміту, перед участю в азартній грі, Гравець має надати Організатору інформацію щодо:
- ліміту коштів, які Гравець бажає витрачати на азартну гру протягом певного часу (доби, тижня, місяця);
- максимального часу безперервної участі гравця в азартній грі протягом доби і максимального часу його участі в азартній грі протягом тижня.
Вищезазначені ліміти Гравець може встановити у своєму клієнтському рахунку (особистому кабінеті) у розділі «Відповідальна гра».
Обрані
Гравцем ліміти, після встановлення на клієнтському рахунку (особистому
кабінеті), можливо змінити не частіше ніж один раз на місяць шляхом введення та
підтвердження нових лімітів розділі "Відповідальна гра", що
розташований в меню Клієнтського рахунку Гравця або шляхом звернення до служби
підтримки: support@ggbet.ua або в чаті служби підтримки.
Доступ до азартних ігор без встановлення вищезазначених лімітів буде обмежено. Також після встановлення вищезазначених лімітів доступ до азартних ігор буде обмежено після досягнення Гравцем відповідних лімітів.
Батьківський контроль:
У випадку якщо у вас є діти, які не досягли віку 21 року, Ви зобов’язані встановити «Батьківській контроль» на своєму комп’ютері і заблокувати можливість доступу дітей до Веб-сайту Організатора будь яким зручним для вас способом. «Батьківський контроль» може бути шляхом встановлення паролю на операційну систему. Ні в якому випадку не залишайте дані для доступу до свого облікового запису у легкодоступному для дітей місці. Додатково ви можете встановити програмне забезпечення що буде блокувати доступ до Веб-сайту або доступ до мережі Інтернет без введення паролю. Якщо ви не знаєте як заблокувати доступ, будь ласка зверніться за цією електронною адресою support@ggbet.ua, наша служба підтримки надасть вам покрокову інструкцію як це зробити.
Організатор не надає послуги наступному переліку осіб:
1) особам, які страждають на лудоманію;
2) особам, які перебувають у Реєстрі осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх;
3) особам, які не досягли 21-річного віку;
4) особам, які мають статус та/або яких визнано недієздатними або обмежено дієздатними.
Шанси на виграш:
Ваші шанси на виграш вказані на кожній сторінці з відповідною азартною грою або в правилах проведення відповідної азартної гри.
Перед участю у азартній грі Ви повинні розуміти, що у вас є шанс програти суму вашої ставки, і така ставка не буде Вам повернута.
Організатор зазначає, що загальний відсоток виграшу (теоретичне повернення гравцю), тобто середній відсоток суми отриманих від гравців ставок, повертається гравцеві як виграш (приз) під час проведення одного мільйона ігор становить 95 – 98%, якщо інше не зазначено на Веб-сторінці з відповідною азартною грою або правилах відповідної азартної гри.
Ознаки ігрової залежності (лудоманії) її передбачення та відпочинок від азартних ігор:
Типовими ознаками ігрової залежності (лудоманії) є:
1) непереборна потреба в азартних іграх;
2) відчуття сильного внутрішнього тиску і тривоги, якщо не можете зіграти в азартну гру;
3) збільшення ставок і часу, проведеного в процесі азартних ігор;
4) часті та високі ставки стають нормою, а ігровий процес займає все більше часу, віднімаючи його від роботи, сім’ї та соціального життя;
5) неможливість контролю над ігровим процесом;
6) відсутність змоги зупинитися і як результат продовження гри навіть при негативних наслідках, таких як фінансові втрати;
7) погіршення загального фінансового становища, накопичення боргів і можливої втрати майна;
8) психологічні та фізичні наслідки;
9) поява стресу, тривоги, депресії та фізичних проблем, таких як безсоння та погане харчування.
Для того, щоб передбачити у себе наявність симптомів ігрової залежності Організатор рекомендує гравцям періодично проходити наступне опитування:
1. Чи доводилось Вам продавати свої речі з метою використання прибутку від проданих речей для участі в азартних іграх?
2. Чи граєте Ви для того, щоб уникнути смутку, самотності або необхідності вирішувати проблеми?
3. Чи виникає у Вас бажання одразу після виграшу повернутися в азартну гру для того, щоб виграти ще більше?
4. Чи ризикували Ви лишитися свого житла або роботи через пристрасть до азартних ігор?
5. Чи виникало у Вас після програшу нестерпне бажання повернутися до гри якомога скоріше для того, щоб відіграти свій програш?
6. Чи виникали у Вас проблеми зі сном через надмірну пристрасть до азартних ігор?
7. Ви часто обманюєте, говорячи скільки грошей або часу витрачаєте на азартні ігри?
8. Чи витрачаєте Ви переважну більшість свого вільного часу на азартні ігри?
9. Чи витрачаєте Ви більшу частину свого заробітку на участь у азартних іграх?
10. Чи позичаєте Ви гроші на азартні ігри?
11. Чи погіршувались Ваші стосунки з близькими та іншими людьми через Вашу участь у азартних іграх?
Якщо ви відповіли «Ні» на два і менше двох питань, що зазначені вище, Організатор радить стежити за своїм станом та періодично проходити вищезазначене опитування. Також додатково радимо пройти тест за цим посиланням.
Якщо Ви відповіли «Так» на три або більше трьох питань, що зазначені вище, в такому випадку є достатній ризик того, що у Вас існують проблеми пов’язані з ігровою залежністю, у зв’язку з чим Організатор радить звернутися до профільних спеціалістів в області лікування ігрової залежності (лудоманії).
Також, у разі виявлення у себе ознак ігрової залежності, Організатор радить звернутися до рідних або близьких до Вас осіб та повідомити їм про наявність відповідних ознак, а також звернутися до Організатора або до Уповноваженого органу з заявою про самообмеження (заяву можна завантажити тут).
Ви можете відпочити від азартних ігор, шляхом встановлення самообмеження або самоконтролю відповідно до правил Організатора.
Не нехтуйте своїм здоров’ям, у разі виникнення ознак або симптомів ігрової залежності (лудоманії) якомога швидше звертайтесь до відповідного медичного закладу.
МЕДИЧНІ ЗАКЛАДИ, ЯКІ ЗАЙМАЮТЬСЯ ЛІКУВАННЯМ ІГРОВОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ (ЛУДОМАНІЇ)
Контактні дані та назви медичних закладів, які займаються лікуванням ігрової залежності (лудоманії) зазначені нижче:
Медичний центр «ДАР» (м. Київ)
Ліцензія МОЗ № 526359
м. Київ, вул. Саксаганського, 100, кабінет 118
Телефони: (044) 288-31-86; (063) 237-51-14
Ел. пошта: contact@darmed.com.ua
Сайт: https://darmed.com.ua
Медичний центр Надії Бурмаки (Київ, Черкаси, Вінниця, Кам’янське, Житомир, Кропивницький, Кременчук, Луцьк, Полтава, Рівне, Тернопіль, Львів, Хмельницький, Чернігів)
Телефони: 0 800 300 608; (093) 822-24-47; (067) 812-23-52; (066) 233-76-23
Ел. пошта: nadiya.com.ua@ukr.net
Сайт: www.nadiya.com.ua
Центр реабілітації «Довіра» (м. Харків)
Ліцензія МОЗ № 2489/Л-П вiд 25.12.2019
пл. Свободи, 5\1, 6 під’їзд, 6 поверх, Харків, Харківська область, 61000
Телефон: 0 800 213 708
Ел. пошта: csavertical@gmail.com
Лікувально-відновне відділення Петра і Павла (м. Київ)
Адреса: Україна, місто Київ, просп. Відрадний, 87
Телефони: +38 067 437-33-11, +38 044 383-19-88.
Медичний центр «Полінар» (м. Одеса)
Адреса: 1-й Аеродромний провулок, 4, Одеса, Україна
Телефони: +38 048 728-94-73, +38 048 728-94-74.
Також, натиснувши тут, Ви зможете ознайомитись з більш розширеним переліком закладів охорони здоров’я, які надають медичні послуги особам з ігровою залежністю.
Натиснувши на це посилання, Ви зможете ознайомитись з розширеним переліком надавачів соціально-психологічних послуг з реабілітації осіб із ігровою залежністю.
КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРАВЦЯ ЩОДО ІГРОВОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ (ЛУДОМАНІЇ)
ПІДБІРКА КОРИСНИХ ПОСИЛАНЬ
1. Що таке ігрова залежність (лудоманія)? (див. тут)
2. Що потрібно знати перед початком гри! (див. тут)
3. Принципи відповідальної гри (див. тут)
4. Як обмежити себе від участі в азартних ігор? (див. тут)
5. Алгоритм дій для обмеження рідних від участі в азартних ігор (див. тут)
6. Тест на ігрову залежність (див. тут)
7. Перелік закладів охорони здоров'я, які надають медичні послуги особам з ігровою залежністю (див. тут)
8. Перелік надавачів соціально-психологічної послуги з реабілітації осіб із ігровою залежністю (див. тут)
9. Найпоширеніші запитання та відповіді на них (див. тут)
10. Інфографіки (див. тут)
11. Цікаві статті (див. тут)