Battlegrounds
PUBG

Playerunknown's Battlegrounds - це популярний багатокористувацький шутер у жанрі королівської битви. Ви керуєте героєм, який намагається вижити в суворому світі, межі якого постійно зменшуються. Ви змушені збирати зброю та екіпіровку по локації і переміщатися по карті, рятуючись від загрози залишитися за межами кордонів живої зони. Ситуація ускладняється тим, що на карті ви не одні. Боротьбу за виживання ведуть і інші гравці, які налаштовані вороже як до вас, так і один до одного. Виходить, що це гра, в якій виживає найсильніший. Або той, що найкраще пристосовується до умов! У будь-якому разі PUBG не залишить байдужим жодного гравця! Сьогодні гра доступна не тільки власникам PC і консолей, а й користувачам мобільних пристроїв на базі IOS і Android.

Battlegrounds: турніри та ставки

Змагальна риса Battlegrounds дозволила грі перетворитися в кіберспортивну дисципліну. Це означає, що турніри з PUBG проходять на регулярній основі та збирають велику кількість переглядів і вражаючі призові фонди. Кращі гравці світу докладають зусиль, щоб отримати статус чемпіона і вписати своє ім'я в історію кіберспорту. Глядачі при цьому активно підтримують своїх фаворитів і роблять ставки на їх перемогу. Так, ви не помилилися, на результати матчів з Battlegrounds можна робити ставки. І найкраще це робити на сайті GGBET.UA.

Найпопулярніші турніри по Battlegrounds на які можна зробити ставку:

  • PUBG Global Championship
  • PUBG Nations Cup
  • PUBG Continental Series/li>

Ставки на PUBG

Ставки на PUBG стали доступні великій кількості бетторів завдяки зусиллям букмекерської компанії GGBET.UA. Саме GGBET однією з перших в світі компаній почала приймати ставки на змагання з кіберспорту, що дозволило встановити стандарти для esports-беттінгу. Якщо ти хочеш досягти успіху і отримати якісний сервіс для розміщення ставок, то вибирай GGBET.UA і не вагайся!

Завантажити додаток:

Заборонена участь у азартних іграх особам, що не досягли 21-го року, обмежено дієздатним та недієздатним особам, а також особам які внесені до Реєстру осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх

Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтеся принципів відповідальної гри.