Загальні правила прийому ставок

1. Правила прийому ставок

1.1. Ставки приймаються Організатором на підставі дійсної Лінії, показаної на Веб-сайті на дату укладення парі.

1.2. Ставки приймаються на основний час матчу, за умови, що в правилах не обумовлено інше.

1.3. Ставки приймаються до початку події. Виняток становлять ставки Live, що приймаються на події, які відбуваються в поточний момент. Гравець, розміщуючи відповідну ставку, підтверджує, що не знає результату події, на яку робиться ставка.

1.4. Всі спірні питання (невірний розрахунок ставки, нерозрахована ставка тощо) приймаються протягом 30 днів з моменту завершення події.

1.5. Зміни в Лінії (коефіцієнти виграшів, значення фор і тоталів, ліміти на експрес ставки, максимальна сума ставки тощо) можуть вноситися Організатором у будь-який момент. Умови за ставками, зробленими Гравцем до внесення змін до Лінії, зберігаються.

1.6. Мінімальний і максимальний розмір ставок за всіма спортивними подіями визначається Організатором і можуть бути змінені без попереднього письмового повідомлення.

1.7. Будь-яка ставка (в т. ч. Live ставка), зроблена на подію, результат якої вже відомий на момент ставки, вважається недійсною і підлягає поверненню і також буде виключена з експрес-ставки.

1.8. Всі ставки в доматчевій лінії, зроблені після старту матчу, розраховуються з коефіцієнтом 1.

1.9. Організатор докладає всіх зусиль для надання точної інформації. Разом з тим, Організатор не несе відповідальності за правильність, повноту і своєчасність наданої інформації. Помилки в наданій інформації щодо події не є підставою для скасування парі. Виняток становлять випадки, коли помилки події супроводжуються некоректними коефіцієнтами (очевидних друкарських помилок у коефіцієнтах, невідповідності коефіцієнтів і дійсного рахунку події), на які були укладені парі.

1.10. Гравець - єдина особа, відповідальна за свої ставки. Гравець зобов'язаний переконатися в тому, що деталі його ставки вірні. Як тільки ставка зроблена і її прийняття підтверджено, вона не може бути змінена або скасована Гравцем. Усі ставки чітко відображаються на екрані разом із запитом на введення пароля Клієнта для підтвердження його згоди з умовами ставок, перш ніж вони будуть прийняті. Після прийняття ставки, внести поправки не можна.

1.11. Збої зв'язку або інші технічні збої в комунікаціях Гравця не є причиною для скасування ставки, якщо ставка була зареєстрована на сервері.

1.12. Дискваліфікація гравця/команди
Якщо гравець (або команда) отримують дискваліфікацію через неспортивну гру (обман / шахрайство / змова / використання чітів / неявка на матч) - всі ставки в цьому матчі підлягають розрахунку з коефіцієнтом 1. Дискваліфікація за порушення регламенту змагання та / або неналежну поведінку / моральне обличчя гравців не є причиною для повернення ставок на гру.

1.12.1.Нечесна спортивна боротьба
Якщо є підстави вважати, що гра мала неспортивний характер (обман/шахрайство/змова/використання читів) - усі ставки на такий матч підлягають розрахунку з коефіцієнтом 1.
1.12.1-а. Зміна розрахунку матчу
Організатор залишає за собою право змінити розрахунок матчу на підставі офіційного джерела протягом 10 днів після завершення події. Після закінчення цього терміну ніякі претензії про перерахунок події не приймаються.

1.12.2. Перенесення гри
У разі перенесення гри більш ніж на 48 годин, усі ставки на матч/карти підлягають розрахунку з коефіцієнтом 1. Винятком є теніс, події якого можуть бути дограні впродовж усього турніру, і ставки розраховуються згідно з офіційним результатом.

1.12.3. Догравання
Якщо матч був перерваний і буде продовжений з поточного рахунку/конкретного моменту гри в найближчі 48 годин, то всі ставки залишаються в силі і будуть розраховані за підсумком фінального результату в матчі.

1.12.4. Перегравання
Якщо матч/карта був перерваний і буде переграватися в найближчі 48 годин, ставки, для яких був визначений результат на момент зупинки карти, будуть розраховані на основі поточного рахунку. За іншими ставками на карту буде проведено розрахунок з коефіцієнтом 1. Ставки на матч залишаються в силі і будуть розраховані за підсумком фінального результату в матчі.

1.12.5. Технічна поразка
У разі, якщо гравець (команда) отримує технічну поразку в матчі до його початку, за всіма ставками проводиться розрахунок з коефіцієнтом 1. Якщо гравець (команда) вибуває в ході змагання (травма, відмова, технічна поразка тощо, але за виключенням дискваліфікації) після початку матчу/карти (під початком карти мається на увазі запуск ігрового таймера), то розрахунок події відбувається наступним чином:
● Ставки на маркети Перемога в карті (якщо вона почалася, але не дограна) і Перемога в матчі будуть розраховані згідно з офіційним результатом.
● Ставки на маркети карти, для яких відомий результат на момент переривання події, будуть розраховані відповідно до наявного результату.
● Ставки на маркети матчу (фора по картах, точний рахунок по картах, тотал і чет\нечет карт) розраховуються виходячи з розрахунку Переможця карти.
● Ставки на маркети для яких результат не був визначений у момент переривання події будуть розраховані з коефіцієнтів 1.
● Якщо карта не розпочалася, то для всіх результатів цієї карти (включно з Переможцем карти) буде проведено розрахунок з коефіцієнтом 1.
● Якщо переможець карти не визначений (через технічну поразку до початку карти)
● Маркет "Переможець матчу" розраховується згідно з офіційним результатом.
● Інші маркети на матч розраховуються тільки в тому разі, якщо їхній результат був зумовлений результатами зіграних до технічної поразки карт (карта, на якій була технічна поразка, і зіграні після неї не враховуються). Якщо результат маркету не був визначений, за ставками на такий маркет проводиться розрахунок із коефіцієнтом "1".

1.12.6. Зміна формату матча.
Під зміною формату матчу слід розуміти зміну запланованої кількості карт у матчі та/або рішення організаторів матчу надати гравцеві (команді) перевагу в одну карту. У такому разі розраховуються ставки, зроблені на маркети карти, а ставки на маркети матчу (в т. ч. Перемога в матчі, точний рахунок матчу, фори по картах, тотали і парне/непарне карт) будуть розраховані з коефіцієнтом 1.

1.13. Організатор має право не приймати ставки від Гравців без пояснення причин, а також не приймати ставки від тих, хто порушив Правила, а Організатор залишає за собою право закрити або тимчасово заблокувати облікові записи окремих Клієнтів без попереднього повідомлення.

1.14. Користувачам заборонено здійснювати кілька ідентичних ставок на один і той же матч для обходу лімітів. Подібні дії будуть розцінюватися як грубе порушення і можуть призвести до встановлення додаткових лімітів, обмеження можливості здійснення ставок або блокування акаунтів.

1.15. Тривалість карти (GAME TIME OVER/UNDER)
Під час приймання ставок на маркет на "Тривалість карти (GAME TIME OVER/UNDER)", варіанти приймаються на те, якої тривалості буде карта/гра. Тривалість карти визначається внутрішнім ігровим таймером. // Приклад: "Тривалість карти", карта тривала 36 хвилин 01 секунду. Це вважається як 37 хвилина гри, і виграшною позицією в цьому випадку буде "Більше 36.5", програшною позицією буде "Менше 36.5". Якщо карта тривала 36 хвилин 00 секунд, то в цьому випадку виграшною позицією буде "Менше 36.5", а програшною "Більше 36.5".

1.16. Переможець - ставка на переможця матчу, розраховується згідно з рахунком за кількістю виграних карт у матчі або раундів, якщо матч був у рамках однієї карти. Ставка розраховується з урахуванням додаткових раундів (за винятком випадків, описаних у п. 7.13).

1.17. У разі виникнення подій, що перешкоджають нормальній роботі букмекерської контори (технічні неполадки, людський фактор тощо), ставки вважатимуться недійсними і будуть повернуті користувачам у повному обсязі.

2. Види ставок

2.1. Ординар
Ординар - це ставка на один вибір в одній події. Це найпростіший вид ставки, за якого Ваш вибір повинен виграти для того, щоб отримати виграш (повернення). Вибравши певний результат, на який Ви хотіли б зробити ставку, просто вкажіть бажаний розмір ставки і підтвердіть її. Якщо цей результат виявиться правильним, Ви виграли. Виграш розраховується шляхом множення коефіцієнта на суму Вашої ставки.

2.2. Експрес
Роблячи ставку на результат двох або більше подій, ваша ставка автоматично стає в ігровому купоні "експресом". Загальний коефіцієнт в "експресі" розраховується шляхом перемноження коефіцієнтів усіх результатів. Зверніть увагу на те, що для виграшу мають бути вгадані всі події, включені в "експрес", програш за однією з подій "експреса" означає програш за всім "експресом".
● Експрес (2) - це одна ставка на два вибори в різних подіях. Обидва вибори повинні виграти для того, щоб отримати виграш (повернення);
● Експрес (3) - це одна ставка на три вибори в різних подіях. Три вибори повинні виграти для того, щоб отримати виграш (повернення);
● Експрес (X) - це одна ставка на Х виборів у різних подіях. Х виборів повинні виграти для того, щоб отримати виграш (повернення).

2.3. Система
Роблячи ставку на результати трьох або більше подій, надається можливість зробити ставку типу "система" в купоні. У рамках цього виду ставки Вам пропонується створити низку експресів, які стануть складовими частинами "системи". "Можливий виграш" такої ставки розраховується шляхом додавання виграшів усіх експресів, що складають "систему". Вибравши комбінацію, приміром, два з трьох (2\3) або три з шести (3\6), Ви обираєте ту кількість подій, яка має бути вгадана для отримання хоча б частини виграшу. Для отримання повного "можливого виграшу", потрібно вгадати всі події, включені в "систему". Програш за однією з подій "системи" призведе до отримання меншого виграшу. В окремих випадках, виграш може бути меншим за суму ставки. Оскільки кошти в "системі" розподіляються рівними частинами між складовими її експресами під час здійснення ставки, то і сума виграшу залежатиме від того, які з експресів і з якими коефіцієнтами зіграли. Розмір загальної ставки розраховується шляхом додавання всіх ставок на групи. Група - це один експрес у "системі".
● Система (2\3 - дві події з трьох) - це 3 експреси, кожен з яких становить дві події. Два вибори повинні виграти для того, щоб отримати виграш, щоб отримати повну суму "можливого виграшу", повинні зіграти всі події (3);
● Система (2\4 - дві події з чотирьох) - це 6 експресів, кожен з яких становить дві події. Два вибори повинні виграти для того, щоб отримати виграш, щоб отримати повну суму "можливого виграшу", повинні зіграти всі події (4);
● Система (3\6 - три події з шести) - це 20 експресів, кожен з яких становить три події. Три вибори повинні виграти для того, щоб отримати виграш, щоб отримати повну суму "Можливого виграшу", повинні зіграти всі події (6);
● Система (X\Y - X подій з Y) - це Z експресів, кожен з яких становить X подій. X виборів повинні виграти для того, щоб отримати виграш, щоб отримати повну суму "можливого виграшу", повинні зіграти всі події (Y);
Перед здійсненням ставки, Ви можете перевірити структуру комбінації і можливий виграш кожного з експресів у розділі "Вибрати комбінацію", натиснувши на галочку праворуч від цифри, яка позначає число експресів, що є частиною "системи".

3. Розміщення ставок з бонусного балансу

3.1. Під час розміщення ставок з бонусного балансу застосовуються правила та умови щодо відіграшу активного бонусу. З даними умовами можна ознайомитися безпосередньо в розділі "Акції" Організатор.

3.2 Якщо ставка була розміщена з не відіграного бонусного балансу, який згорів під час виплати до моменту розрахунку ставки, то дана ставка буде вважатися анульованою, а подальші розрахунки по ній проводитися не будуть.

3.3 У кожного гравця є два баланси - реальний і бонусний. Насамперед для ставок задіюється його реальний баланс. Тільки коли сума на реальному рахунку гравця дорівнює нулю, він починає грати на бонусні гроші. Усі виграші, отримані під час гри на бонусні гроші, нараховуються на бонусний баланс гравця.

3.4 Якщо ставка зроблена з бонусного балансу, який був згодом відіграний (кошти конвертувалися в реальні), то подальші розрахунки за такою ставкою проводитися не будуть.

3.5 Якщо гравець з тих чи інших причин не бажає використовувати бонусні кошти, то він може розміщувати ставки виключно на реальні кошти, не задіявши при цьому бонусні. Актуальна сума доступних реальних коштів завжди доступна гравцеві після натискання на баланс у верхній частині екрана.

4. Live ставки
"Live ставки" - це ставки, які приймаються під час події і тільки на результати, результат яких ще не визначений. Live ставки пропонуються в спеціальному розділі "Live ставки".

4.1. Коефіцієнт у ставках Live
Коефіцієнт на події змінюється в режимі реального часу. Коефіцієнт може підвищитися або знизитися в період між вибором ставки та її прийняттям, що може вплинути на величину виграшу.
Коефіцієнти за цими ставками постійно змінюються, відображаючи розвиток подій у матчі.

4.2. Результати за ставками Live
Організатор здійснює розрахунок ставок "Live" на основі своїх власних статистичних даних про фактичний хід гри. Якщо інше не вказано, то в ставках "Live" всі ставки на спортсменів, які не беруть участі в змаганні, вважаються недійсними. Для результатів, результат яких стає відомим під час матчу, розрахунок ставок, за можливості, відбувається безпосередньо за фактом звершення події.
Усі ставки, результат за якими було визначено в режимі "Live" (зокрема, ставки на те, хто виграє певний відрізок матчу або чи відбувся тотал "на більше"), вважаються дійсними та розраховуються навіть у разі, якщо турнір або подію було перервано.
Претензії за ставками, зробленими на Live-подію, приймаються до розгляду протягом 24 годин з моменту початку події.
Якщо матч перервано або не дограно протягом 48 годин, розраховані до цього моменту ставки перерахунку не підлягають. Для результатів, у яких результат однозначно не визначений, які не відбулися і\або повністю не завершилися - коефіцієнт виграшу за ставками приймається рівним "1" (повернення ставки).

5. Мінімальна та максимальна ставка

5.1. Мінімальна ставка
Розмір мінімальної ставки для всіх подій і видів спорту дорівнює 25 UAH.

5.2.Максимальна ставка
Максимальна сума ставки на подію вказується в поточній лінії і визначається Організатором конкретно як на кожну подію, так і на кожний вид ставки і підлягають змінам без попередніх повідомлень будь-якого характеру.
Організатор залишає за собою право обмежувати максимальну і мінімальну суму ставки на окремі події, приймання повторних ставок на один і той самий результат, або на фактично однакову комбінацію результатів від одного учасника парі та/або групи учасників парі, а також на запровадження та зняття обмежень будь-якого характеру для будь-якого учасника парі та/або групи учасників парі без додаткового повідомлення та будь-якого пояснення причин таких обмежень.

6. Бонуси та акції
Організатор регулярно проводить акції для новачків і постійних гравців. Ви можете отримати більш детальну інформацію, звернувшись до нашої служби сервісно-технічної підтримки.

7. Cashout

7.1. Cashout - це можливість, за допомогою якої користувач сайту може запросити достроковий розрахунок своєї ставки (до повного завершення спортивної події).

7.2. Cashout пропонується тільки для типу ставок - Ординар. Для окремих матчів або результатів можливість може не пропонуватися компанією.

7.3. Скористатися cashout можна в будь-який момент після розміщення ставки і до тих пір, поки опція продажу доступна для цієї ставки. У деяких випадках, опція продажу ставки може бути недоступна з різних технічних причин (відсутність можливості трансляції матчу, технічні помилки у відображенні рахунку тощо), при цьому в подальшому робота опції може бути відновлена.

7.4. Для продажу ставки необхідно бути зареєстрованим користувачем, можливість доступна в розділах сайту "Купон - Мої ставки" і "Профіль - Історія ставок". Під час відкриття подробиць ставки, необхідно натиснути кнопку "Cashout" у нижній частині своєї ставки.

7.5. Доступна сума відображається в купоні ставки в рядку "Cashout". Сума може варіюватися і розраховується окремо для кожної конкретної ставки.

7.6. При прийнятті запиту на cashout можуть відбуватися затримки. Запит на cashout може бути неуспішним, якщо результат був скасований або став неактуальним.

7.7. Запропонована сума cashout у будь-який момент часу є сумою, яка буде повернута на ваш рахунок, якщо запит був успішним.

7.8. Наш сайт залишає за собою право на скасування дії cashout в наступних випадках:
● Сума cashout була відображена некоректно;
● Продаж ставки було здійснено після того, як став відомий результат події, на яку було зроблено ставку.
● Якщо ставка або результат були врегульовані помилково;
● Якщо cashout брав участь у бонусах або акціях;

У разі скасування дії з продажу ставки, розрахунок буде здійснено відповідно до результату спортивної події, на яку було зроблено ставку.

7.9. Наш сайт залишає за собою право змінювати умови або не пропонувати опцію cashout без пояснення причин і попереднього повідомлення;

8. Інтервальні маркети
Інтервальні маркети - ставки приймаються на події, які відбудуться в певний проміжок часу. Під час розрахунку ставок час 14:59 вважається 15-ю хвилиною, час 15:00 вважається 16-ю хвилиною. Розрахунок інтервалів 31-45 і 76-90 відбувається без урахування компенсованого часу в таймі.
Приклад: Ставка була зроблена на тотал голів більше 0,5 в інтервалі 1-15. Якщо гол забили на 14:59, то ставка розрахується як виграш. Якщо гол забили о 15:00, то ставка розрахується як програш, оскільки цей гол буде враховуватися в інтервал 16-30.

9. Кіберспорт

9.1. Розрахунок ставок на кіберспорт здійснюється на підставі Загальних правил, з урахуванням специфіки розрахунку ставок, притаманної певній кіберспортивній дисципліні.

9.2. Формати проведення кіберспортивних ігор Bo1, Bo2, Bo3 тощо. (англ. Best of 1, 2, 3, 5 тощо) - загальна кількість карт у матчі, у яких необхідно набрати переважну кількість перемог. Переможець матчу визначається за сумою виграних карт, наприклад, Bo3 - мінімум 2 карти, для Bo5 необхідні 3 перемоги і т. д.

9.3. DOTA 

9.3.1. Підсумковий розрахунок проводиться за даними, зафіксованими на момент одразу після руйнування головної будівлі (Трону/Фірми/Нексусу) одного з супротивників. Аналогічним чином проводиться розрахунок у разі, якщо одна з команд здасться (трон/фортеця/нексус у цьому випадку не руйнується прямим впливом противника). Перемога присуджується команді-противнику тих, хто здався.

9.3.2. Перевага в карту до початку події. За рішенням регламенту/суддів (не плутати з технічною поразкою або ставкою на фору) в деяких випадках одній з команд може бути присуджена перемога в 1 карту "заочно". У лінії при результатах на тотал/фору карт або на точний рахунок по картах або на перемогу в конкретній (в послідовності) карті, дана "заочна" карта враховується як фактично зіграна.

9.3.3. Переможець - ставка на переможця матчу.

9.3.4. 1x2 - аналогічний результату Переможець, але враховує можливість результату нічиєї. Пропонується у зустрічах, де можлива нічия (наприклад, у серії bo2).

9.3.5. Фора з 0 - ставка на перемогу однієї з команд без урахування нічиєї. У разі ж результату нічиєї ставка розраховується з коефіцієнтом 1 (повертається).

9.3.6. № карти- Переможець - ставка на переможця обраної карти.

9.3.7. № карти - тотал убивств - ставка на загальну кількість убивств, скоєних у рамках однієї карти. Враховуються всі вбивства, які зроблені до моменту закінчення карти, включно з вбивствами після написання "gg" у загальному чаті. Розрахунок проводиться згідно з фінальним рахунком команд у післяматчевій статистиці, тобто ставка не враховує смерті, що не зараховуються команді-супротивнику - добивання союзними юнитами, нейтральними кріпами, самогубства здібностями або предметами тощо. Також звертаємо вашу увагу, що лічильник убивств команди може відрізнятися від сумарного значення убивств або смертей у командах, так, наприклад, під час смерті героя від ворожих крипів або вишки убивство не зараховується героям супротивника, але зараховується ворожій команді, і враховується під час розрахунку результатів тотал убивств та парних/непарних убивств на карті.

9.3.8. Карта № Тривалість - ставка на те, скільки в хвилинах триватиме зазначена карта. Розраховується згідно з внутрішньоігровим таймером.
Приклад: при ставці на результат over 36.5 необхідно, щоб карта тривала як мінімум 36 хвилин 01 секунду, щоб вважати таку ставку виграшною. Після того, як таймер пройшов позначку в 36 хвилин, починається 37-а хвилина, виходячи з цього 37>36,5. У разі, якщо карта тривала менше 36 хвилин (у тому числі 36 хвилин 00 секунд), ставка розраховується як програшна.

9.3.9. Карта № Тотал убивств Парне/непарне - ставка на парну або непарну кількість убивств, скоєних обома командами в рамках зазначеної карти, без урахування добивання нейтралами/союзниками, самогубств тощо.

9.3.10. Парне/непарне карт - ставка на парну або непарну кількість карт у рамках матчу.

9.3.11. Тотал карт- загальна кількість зіграних карт у матчі.

9.3.12. Гандикап матчу - перевага або відставання однієї з команд, виражене в кількості виграшних або програшних карт. Приклад: щоб ставка на результат Команда Secret (-1.5) вважалася виграшною, команді необхідно перемогти по картах із різницею у дві або більше карти.

9.3.13.Точний рахунок за картою - Пропонується вибрати точний підсумковий рахунок у матчі, зіграний за картами. Приклад: Точний рахунок за картою 0:2, для перемоги ставки необхідно, щоб команда N2 виграла з рахунком 0:2, за будь-якого іншого рахунку ставка програє.

9.3.14. Карта № Команда проллє першу кров - ставка на те, яка команда здійснить перше вбивство на зазначеній карті, без урахування добивання нейтралами/союзниками, самогубств тощо.

9.3.15. № карти - N Команда тотал убивств - ставка на те, скільки убивств у рамках обраної карти здійснить обрана команда. Враховується фінальне значення лічильника вбивств команди (рахунок біля таймера), а не вбивства або смерті героїв у командах.

9.3.16. № карти- перегони до X убивств - ставка на те, яка з команд першою здійснить обрану кількість убивств. У разі, якщо жодна з команд не набере необхідну кількість убивств, ставка буде розрахована з коефіцієнтом "1".

9.3.17. № карти - X вбивство - ставка на те, яка з команд здійснить порядкове за загальним рахунком вбивство. Рахунок убивств ведеться за сумарним числом убивств обох команд. У разі, якщо загальний рахунок убивств не досягне необхідного значення, ставка буде розрахована з коефіцієнтом "1".

9.3.18. Вбивство Першого Рошана (Карта №) - ставка на те, яка з команд здійснить вбивство першого Рошана на зазначеній карті.

9.3.19. № карти тотал убивств Рошана (over/under) - ставка на те, скільки буде вбито Рошанів на обраній карті (більше або менше обраного значення).

9.3.20. Знищить Першу вежу - ставка на те, яка з команд першою зруйнує вежу команди-суперника. Програш зараховується команді, у якої було знищено першу вежу раніше, ніж у суперників, навіть у випадках, коли вежа досягається своєю командою.

9.4. Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO)

9.4.1. Переможець - ставка на переможця матчу. Матч вважається таким, що почався після першого вбивства в "пістолетному" раунді.

9.4.2. 1x2 - аналогічний результату Переможець, але враховується нічия, як варіант результату. Пропонується в матчах, де можлива нічия (наприклад, матчах формату bo2 або в матчах формату bо1 без овертайму).

9.4.3. Фора з 0 - ставка на перемогу однієї з команд без урахування нічиєї. У разі якщо матч завершився нічиєю, ставка розраховується з коефіцієнтом "1" (повертається).

9.4.4. № карти - Переможець (включно з овертаймом) - ставка на переможця обраної карти в рамках матчу, що включає в себе додаткові раунди.

9.4.5. № карти - Переможець першої половини - ставка на команду, яка на обраній карті першою виграє 8 раундів.

9.4.6. № карти - парне/непарне раундів - ставка на парну або непарну кількість раундів, зіграних на обраній карті без урахування овертайму.

9.4.7. № карти - чи буде овертайм - ставка на те, чи буде на обраній карті овертайм.

9.4.8. № карти - чи буде тімкілл - ставка на те, чи буде на зазначеній карті тімкілл від обраної команди. Під терміном "тімкілл" слід розуміти "вбивство" гравця своєї команди.

9.4.9. № карти - чи буде вбивство ножем - ставка на те, чи буде на зазначеній карті від обраної команди вбивство гравця суперника ножем.

9.4.10. № карти - пістолетний раунд переможець - ставка на те, яка команда виграє обраний пістолетний раунд на зазначеній карті. 

9.4.11. № карти - переможець двох пістолетних раундів - ставка на те, яка команда виграє обидва пістолетні раунди на зазначеній карті.

9.4.12. № карти - встановлено бомбу в N пістолетному раунді - ставка на те, чи буде встановлено бомбу в зазначеному пістолетному раунді на зазначеній карті. Під пістолетними раундами розуміються перший і шістнадцятий раунди в загальному заліку на карті.

9.4.13. Тотал раундів - ставка на загальну сумарну кількість зіграних обома командами раундів у рамках матчу, без урахування овертаймів.

9.4.14. N команда - тотал раундів - ставка на загальну кількість раундів, виграних зазначеною командою в рамках матчу, без урахування овертайму.
Приклад: гравець ставить на результат більше 24.5 команди №2 і матч формату Во3 закінчився поразкою зазначеної команди з рахунком 11-16; 13-16. Сумарна кількість виграних командою №2 раундів =24 (11+13) - ставка програє, оскільки кількість виграних раундів менша за значення, зазначене в Талоні. Якщо ж ставка була зроблена на результат менше 24.5 за кількості виграних у матчі раундів, що дорівнює 24, то вона перемагає.

9.4.15. № команда - тотал переможних пістолетних раундів -- ставка на те, чи виграє зазначена команда обрану кількість пістолетних раундів у матчі.

9.4.16. № карти - тотал раундів - ставка на загальну кількість раундів у рамках карти, без урахування овертайму. Приклад: якщо гравець ставить на результат більше 26.5 і на карті сумарна кількість зіграних раундів 26 - ставка програє, оскільки кількість зіграних раундів менша за значення, зазначене в Талоні. Якщо ж ставку було зроблено на результат менше 26.5 за кількості раундів, що дорівнює 26, то вона перемагає. Максимальна кількість раундів, яка може зігратися 30.

9.4.17. № карти - N Команда тотал раундів - ставка на те, що команда N виграє вказану кількість раундів у зазначеній карті без урахування овертайму.

9.4.18. № карти - N Команда тотал раундів за Терористів/Контртерористів - ставка на те, що команда N виграє вказану кількість раундів у зазначеній карті без урахування овертайму, граючи за зазначену сторону: напад (Терористів) або ж захист (Контртерористів).

9.4.19. № карти - тотал раундів, що завершилися вибухом бомби - ставка на загальну кількість раундів у рамках зазначеної карти (без урахування овертайму), що завершилися вибухом бомби.

9.4.20. № карти - тотал убивств у пістолетному раунді - ставка на сумарну кількість убивств від обох команд в обраному пістолетному раунді в рамках зазначеної карти.

9.4.21. Гандикап раундів - перевага або відставання однієї з команд, виражене в сумарній кількості виграшних або програшних раундів у матчі, без урахування овертаймів.

9.4.22. № карти - гандикап раундів - перевага або відставання однієї з команд, виражене в кількості виграшних або програшних раундів на зазначеній карті, без урахування овертайму.

9.4.23. № карти раунд X - Переможець - ставка на перемогу команди в певному раунді на зазначеній карті.Перемога в раунді досягається вбивством усіх суперників на карті, підривом/знешкодженням бомби, або визначається після закінчення часу раунду.

9.4.24. № карти - перегони до X раундів - ставка на те, яка з команд першою виграє обрану кількість раундів на зазначеній карті.

9.4.25. № карти - точний рахунок - ставка на те, що зазначена карта завершиться із зазначеним рахунком. Якщо рахунок на карті дійде до 15-15, усі ставки на цю подію підлягають розрахунку з коефіцієнтом 1.

9.4.26. Парне/непарне карт - ставка на загальну парну або непарну кількість зіграних карт у рамках матчу.

9.4.27. Тотал карт - загальна кількість зіграних карт у рамках матчу з урахуванням овертайму.

9.4.28 Гандикап карт - перевага або відставання однієї з команд, виражене в кількості виграшних або програшних карт з урахуванням овертайму.

9.4.29. Точний рахунок по картах - пропонується вибрати точний підсумковий рахунок у матчі, зіграний по картах.

9.4.30. № карти раунд X - Переможець - ставка на перемогу команди в певному раунді в зазначеній карті. Перемога в раунді досягається вбивством усіх суперників на карті, підривом/знешкодженням бомби або визначається після закінчення часу раунду.

9.4.31. № карти - раунд X - спосіб перемоги - пропонується вибрати точний спосіб перемоги в обраному раунді на зазначеній карті. Перемога в раунді досягається одним із можливих способів: убивством усіх суперників на карті, підривом бомби, знешкодженням бомби, або визначається після закінчення часу раунду.

9.4.32. Овертайм - перемога на карті досягається перемогою мінімум у 16 раундах. У ситуації з нічиєю на карті (коли рахунок за раундами становить 15-15) регламентом турніру зазвичай передбачено 6 додаткових раундів, так званий "овертайм". Перемога в овертаймі присуджується тій команді, яка першою виграє 4 із 6 додаткових раундів. У разі нічиєї в овертаймі (обидві команди в рамках овертайму виграли по 3 раунди) призначається наступний овертайм (6 додаткових раундів).

9.4.33. № карти - 1x2 N овертайму - ставка на переможця обраного овертайму зазначеної карти, враховується нічия, як варіант результату.

9.4.34. № карти - точний рахунок овертайму N - ставка на те, що на зазначеній карті овертайм N завершиться із зазначеним рахунком.

9.4.35. № карти - парне/непарне раундів овертайму N - ставка на парну або непарну кількість раундів в овертаймі.

9.4.36. № карти - тотал раундів овертайму N - ставка на загальну кількість зіграних у рамках овертайму N раундів.

9.4.37. № карти - переможець першої половини овертайму N - ставка на команду, яка на обраній карті в овертаймі N першою виграє 3 раунди. Наприклад, якщо гравець ставить на результат більше за 5.5 і в овертаймі сумарна кількість зіграних раундів 6 - ставка виграє, оскільки кількість зіграних раундів більша за значення, зазначене в Талоні. Якщо ж ставка була зроблена на результат менше кількості зіграних раундів 4 або 5, то ставка перемагає.

9.4.38. № карти - Тотал більше + перемога - ставка на те, яка команда виграє карту в основний час і водночас загальна сумарна кількість зіграних обома командами раундів буде більшою за певне значення в рамках карти. Ставки приймаються без урахування овертайму (у разі наявності овертайму всі результати маркету розраховуються як програш).

9.5. Valorant.

9.5.1. Переможець - ставка на переможця матчу. Матч вважається таким, що почався після першого вбивства в "пістолетному" раунді.

9.5.2. 1x2 - аналогічний результату Переможець, але враховується нічия, як варіант результату. Пропонується в матчах, де можлива нічия (наприклад, матчах формату bo2 або в матчах формату bо1 без овертайму).

9.5.3. Фора з 0 - ставка на перемогу однієї з команд без урахування нічиєї. У разі якщо матч завершився нічиєю, ставка розраховується з коефіцієнтом "1" (повертається).

9.5.4. № карти - Переможець (включно з овертаймом) - ставка на переможця обраної карти в рамках матчу, що містить додаткові раунди.

9.5.5. № карти - Переможець першої половини - ставка на команду, яка на обраній карті першою виграє 7 раундів.

9.5.6. № карти - парне/непарне раундів - ставка на парну або непарну кількість раундів, зіграних на обраній карті без урахування овертайму.

9.5.7. № карти - чи буде овертайм - ставка на те, чи буде на обраній карті овертайм.

9.5.8. № карти - пістолетний раунд переможець - ставка на те, яка команда виграє обраний пістолетний раунд на зазначеній карті.

9.5.9. № карти - переможець двох пістолетних раундів - ставка на те, яка команда виграє обидва пістолетні раунди на зазначеній карті.

9.5.10. Тотал раундів - ставка на загальну сумарну кількість зіграних обома командами раундів у рамках матчу, без урахування овертаймів.

9.5.11. N команда - тотал раундів - ставка на загальну кількість раундів, виграних зазначеною командою в рамках матчу, без урахування овертайму.

9.5.12. № карти - N Команда тотал раундів - ставка на те, що команда N виграє вказану кількість раундів у зазначеній карті без урахування овертайму.

9.5.13. Гандикап раундів - перевага або відставання однієї з команд, виражене в сумарній кількості виграшних або програшних раундів у матчі, без урахування овертаймів.

9.5.14. № карти - гандикап раундів - перевага або відставання однієї з команд, виражене в кількості виграшних або програшних раундів на зазначеній карті, без урахування овертайму.

9.5.15. № карти - перегони до X раундів - ставка на те, яка з команд першою виграє обрану кількість раундів на зазначеній карті.

9.5.16. Парне/непарне карт - ставка на загальну парну або непарну кількість зіграних карт у рамках матчу.

9.5.17. Тотал карт - загальна кількість зіграних карт у рамках матчу з урахуванням овертайму.

9.5.18. Гандикап карт - перевага або відставання однієї з команд виражене в кількості виграшних або програшних карт з урахуванням овертайму.

9.5.19. Точний рахунок за картами - пропонується вибрати точний підсумковий рахунок у матчі, зіграний за картами.

9.6. Overwatch

9.6.1. Переможець - ставка на результат окремого матчу або раунду.

9.6.2. № карти - Переможець - ставка на переможця обраної карти

9.6.3. 1x2 - аналогічний результату Переможець, але враховує можливість результату нічиєї. Пропонується в поєдинках, де можлива нічия.

9.6.4. Тотал карт - загальна кількість зіграних карт у матчі.

9.6.5. Гандикап матчу – перевага, або відставання однієї з команд, виражене в кількості виграшних, або програшних карт.

9.6.6. Парне/непарне карт - ставка на загальну кількість карт (парне або непарне) у рамках поєдинку.

9.7. League of Legends, League of Legends: Wild Rift Mobile Legends: Bang Bang

9.7.1. Переможець - ставка на переможця зустрічі.

9.7.2. 1x2 - аналогічний результату Переможець, але враховує можливість результату нічиєї. Пропонується у зустрічах, де можлива нічия (наприклад, у серії bo2).

9.7.3. Фора з 0 - ставка на перемогу однієї з команд без урахування нічиєї. У разі ж результату нічиєї ставка розраховується з коефіцієнтом 1 (повертається).

9.7.4. № карти - Переможець - ставка на переможця обраної карти.

9.7.5. № карти- тотал убивств - ставка на загальну кількість убивств, скоєних у межах однієї карти.
Враховуються всі вбивства, які зроблені до моменту закінчення матчу, включно з вбивствами після написання "gg" у загальному чаті. Розрахунок проводиться згідно з фінальним рахунком команд у післяматчевій статистиці, тобто, ставка не враховує смерті, що не зараховуються команді-супротивнику - добивання союзними юнитами, нейтральними кріпами, самогубства здібностями, або предметами тощо. Зверніть також увагу, що лічильник убивств команди може відрізнятися від сумарного значення убивств, або смертей у командах, так, наприклад, під час смерті героя від ворожих крипів, або вишки вбивство не зараховується героям супротивника, але зараховується гравцю як смерть, і не враховується під час розрахунку результатів тотал убивств та парне/непарне убивств на карті.

9.7.6. Карта № Тривалість - ставка на те, скільки в хвилинах (більше, або менше зазначеного значення) триватиме зазначена карта. Розраховується згідно з внутрішньоігровим таймером. Приклад: під час ставки на результат більше 36.5 необхідно, щоб карта тривала щонайменше 36 хвилин 01 секунду, щоб вважати таку ставку виграшною. Після того, як таймер пройшов позначку в 36 хвилин, починається 37-а хвилина, виходячи з цього 37>36,5. У разі, якщо карта тривала менше 36 хвилин (у тому числі 36 хвилин 00 секунд), ставка розраховується як програшна.

9.7.7. Карта № тотал убивств Парне/непарне - ставка на парну, або непарну кількість убивств, скоєних обома командами в рамках зазначеної карти, без урахування добивання нейтралами, самогубств тощо.

9.7.8. Парне/непарне карт - ставка на парну, або непарну кількість карт, зіграних у рамках зустрічі.

9.7.9. Тотал карт - загальна кількість карт, зіграних у матчі.

9.7.10. Гандикап матчу – перевага, або відставання однієї з команд, виражене в кількості виграних, або програних карт.
Приклад: у разі ставки в матчі Во5 на результат Cloud9 (-1.5), команді необхідно перемогти за картами з рахунком 3:0 або 3-1. У разі ставки в матчі Во3 на результат Cloud9 (-1.5), команді необхідно перемогти за картами з рахунком 2:0.

9.7.11. Точний рахунок по карті - Пропонується вибрати точний підсумковий рахунок у матчі по картах. Приклад: при ставці на Точний рахунок за картою 0:2 для перемоги необхідно, щоб команди зіграли з рахунком 0:2, в іншому випадку ставка програє.

9.7.12.№ карти - перегони до вбивств - ставка на те, яка з команд першою здійснить обрану кількість вбивств. У разі, якщо жодна з команд не набере необхідну кількість убивств, ставка буде розрахована з коефіцієнтом 1.

9.7.13. Карта № Команда проллє першу кров - ставка на те, яка команда здійснить перше вбивство на зазначеній карті, без урахування добивання нейтралами, самогубств тощо.

9.7.14. № карти - 1 дракон - ставка на те, яка з команд першою здійснить вбивство дракона на зазначеній карті.

9.7.15. № карти - 1 вежа - ставка на те, яка з команд першою зруйнує вежу команди-суперника в зазначеній карті.

9.7.16. № карти - 1 барон - ставка на те, яка з команд першою здійснить убивство барона в зазначеній карті.

9.7.17. № карти - 1 інгібітор - ставка на те, яка з команд першою знищить інгібітор у зазначеній карті.

9.8. PUBG, Fortnite, Apex Legends

9.8.1. Запис закінчення гри у вигляді кліпу на Twitch можна отримати за запитом.

9.8.2. Маркет "Total Headshot Kills" - у залік ідуть тільки фраги (убивства опонентів), скоєні під час влучання в голову супернику.

9.8.3. Якщо гра проходить у форматі команд (duo або squad), то "Total Kills" і "Total Headshot Kills" - розраховуються тільки за одним гравцем, який зазначений у назві події, але зайняте підсумкове місце (Top 5/10/20...) рахується за всією командою.

9.8.4. У випадках, коли стример вийшов із гри через меню гри до висадки на поверхню, ставки залишаються в силі на наступну гру.

9.8.5. Якщо виникли обставини, через які результат матчу невідомий, усі ставки на події, за якими настав результат до цього моменту, будуть розраховані згідно з наявними на момент завершення матчу результатами, усі інші ставки будуть розраховані з коефіцієнтом 1.

9.8.6. Якщо стример змінив режим гри, усі ставки, які були зроблені до висадки на поверхню будуть розраховані з коефіцієнтом 1.

9.8.7. Компанія не несе відповідальності за будь-які дії стримера, баги, або програмні помилки в грі, які вплинули на результат.

9.8.8. У разі стрімснайпінгу стримера компанія залишає за собою право розрахувати ставки, зроблені на поточну гру, з коефіцієнтом 1.

9.9. Starcraft II

9.9.1. Переможець - ставка на переможця матчу.

9.9.2. № карти - Переможець - ставка на переможця обраної карти

9.9.3. Карта № Гра Час більше/менше - ставка на тривалість обраної карти. Приклад: у разі ставки на результат більше 20.5 необхідно, щоб карта тривала щонайменше 20 хвилин 01 секунду, щоб вважати таку ставку виграшною. У разі, якщо карта тривала менше 20 хвилин (у тому числі 20 хвилин 00 секунд), ставка розраховується як програшна.

9.9.4. 1x2 - аналогічний результату Переможець, але враховує можливість результату нічиєї. Пропонується в поєдинках, де можлива нічия.

9.9.5. Тотал карт - загальна кількість зіграних карт у матчі.

9.9.6. Гандикап матчу – перевага, або відставання одного з гравців, виражене в кількості виграних, або програних карт.

9.9.7. Парне/непарне карт - ставка на загальну кількість зіграних карт (парне або непарне) у рамках поєдинку.

9.9.8. Точний рахунок по карті - пропонується вибрати точний підсумковий рахунок у матчі, зіграний по картах. Приклад: при ставці на Точний рахунок за картою 3:1, для перемоги необхідно, щоб гравець N1 виграв із рахунком 3:1, за будь-якого іншого рахунку ставка програє.

9.10. Hearthstone, Artifact

9.10.1. Переможець - ставка на переможця матчу.

9.10.2. Гра № Переможець - переможець гри із зазначеним номером.

9.10.3. Хто отримає монету Гра № - хто з гравців буде ходити другим у N-ій грі. Визначається за допомогою того, у кого з гравців буде монетка у стартовій руці.

9.10.4. Тотал ігор - ставка на кількість зіграних ігор між гравцями.

9.10.5. Точний рахунок по карті - пропонується вибрати точний підсумковий рахунок у матчі, зіграний по картах. Приклад: при ставці на Точний рахунок 0:2 - для перемоги необхідно, щоб гравець виграв з рахунком 0:2, в іншому випадку ставка програє.

9.11. World of Tanks

9.11.1. Переможець - ставка на переможця матчу.

9.11.2. № карти - Переможець - ставка на переможця обраної карти.

9.11.3. Карта № Гра Час більше/менше - ставка на час, який витратить одна з команд на повне знищення противника. Іншими словами, тривалість одного раунду. Приклад: при ставці на результат більше 20.5 необхідно, щоб карта тривала щонайменше 20 хвилин 01 секунду, щоб вважати таку ставку виграшною. У разі, якщо карта тривала менше 20 хвилин (у тому числі 20 хвилин 00 секунд), ставка розраховується як програшна.

9.11.4. 1x2 - аналогічний результату Переможець, але враховує можливість результату нічиєї. Пропонується в поєдинках, де можлива нічия.

9.11.5. Команда/Player Тотал убивств - число фрагів. Фраг - це одне вбивство опонента. Кожна команда набирає певну кількість очок. Ставки можуть робитися як на весь колектив, так і на кожного окремого гравця. Кількість фрагів може бути розрахована на один раунд, матч, що складається з декількох поєдинків, або весь турнір, якщо команда пройде далі одного матчу.

9.11.6. MVP (Гравець) - ставка на найбільш цінного і результативного гравця. Одним із показників результативності є число вбитих супротивників.

9.11.7. Тотал карт - загальна кількість зіграних карт у матчі.

9.11.8. Гандикап матчу – перевага, або відставання однієї з команд, виражене в кількості виграних, або програних карт.

9.11.9. Парне/непарне карт - ставка на загальну кількість (парне або непарне) зіграних у рамках поєдинку карт.

9.12. Halo, Starcraft I, Smite, Vainglory, Crossfire, Warcraft III, Clash RoyaleAge of Empires, Brawl Stars, Drone Racing, Free Fire, Halo, Mortal Kombat, Pokemon Unite, Quake, Racing esports, Rocket League, Soccer Mythical, Specials esports, Street Fighter

9.12.1. Переможець - ставка на переможця матчу.

9.13. King of Glory

9.13.1. Переможець - ставка на переможця матчу.

9.13.2. Точний рахунок за картою - пропонується вибрати точний підсумковий рахунок за картами в рамках зустрічі. Приклад: при ставці на Точний рахунок за картою 0:2 - необхідно, щоб команди зіграли з рахунком за картами 0:2, в іншому випадку ставка програє.

9.13.3. Гандикап матчу - ставка на те, що одна команда виграє у другої з перевагою за кількістю виграних карт. Приклад: щоб ставка на результат Vici Gaming (-1.5) вважалася виграшною, команді необхідно перемогти за картами з рахунком 2:0, оскільки з урахуванням гандикапу підсумковий рахунок становитиме 0.5:0.

9.14. Heroes of the Storm

9.14.1. Переможець - ставка на переможця матчу.

9.14.2. Точний рахунок за картою - пропонується вибрати точний підсумковий рахунок у рамках зустрічі. Приклад: при ставці на Точний рахунок за картою 0:2 необхідно, щоб команди зіграли з рахунком за картами 0:2, в іншому випадку ставка програє.

9.14.3. Гандикап матчу - ставка на те, що одна команда виграє у другої з перевагою за кількістю виграних карт. Приклад: щоб ставка на результат Tempo Storm (-1.5) вважалася виграшною, команді необхідно перемогти за картами з рахунком 2:0, оскільки з урахуванням гандикапу підсумковий рахунок становитиме 0.5:0.

9.15. Rainbow Six, Call of Duty

9.15.1. Переможець - ставка на переможця зустрічі, розраховується згідно з рахунком за кількістю виграних карт у зустрічі, або раундів, якщо зустріч була в рамках однієї карти. Ставка розраховується з урахуванням додаткових раундів.

9.15.2. 1x2 - аналогічний результату Переможець, але враховує можливість результату нічиєї. Пропонується у зустрічах, де можлива нічия (наприклад, серії bo2).

9.15.3. № карти - Переможець (вкл. овертайм) - ставка на переможця обраної карти в рамках зустрічі.

9.15.4. Гандикап матчу - ставка на те, що одна команда виграє у другої з перевагою за кількістю виграних карт.

9.15.5. Тотал карт - загальна кількість карт, зіграних у рамках зустрічі.

9.15.6. Точний рахунок по карті - пропонується вибрати точний підсумковий рахунок по картах у рамках зустрічі.
Приклад: при ставці на Точний рахунок за картою 0:2 - необхідно, щоб команди зіграли з рахунком за картами 0:2, в іншому випадку ставка програє.

10.1. Австралійський футбол

10.1.1. Ставки розраховуються на підставі офіційного результату матчу, включно з овертаймами. Щоб усі ставки були дійсними, матч має бути зіграний повністю, за винятком випадків, коли результати ринків уже визначені на момент зупинки матчу. Якщо після закінчення матчу зафіксовано нічию, то всі ставки на переможця матчу анулюються.

10.2. Автомотоспорт

10.2.1. Старт перегонів визначається за сигналом на старт до кола прогрівання. Будь-хто з учасників перегонів, який вийшов до цього моменту на старт, але не завершив перегони за правилами, вважається учасником, який не фінішував.

10.2.2. Для розрахунку ставок "Гонщик проти Гонщика" необхідно, щоб обидва гонщики почали заїзд. Якщо обидва гонщики не змогли фінішувати, розрахунок відбуватиметься згідно з кількістю завершених кіл. У випадках, коли обидва гонщики завершили рівну кількість кіл, ставки будуть розраховані з коефіцієнтом "1".

10.2.3. При розрахунку ставок, що стосуються кваліфікаційної сесії, враховуються результати кваліфікаційної сесії, не зважаючи на подальші зміни стартової сітки.

10.2.4. У випадках, коли заїзд не був завершений і перенесений без оголошення фінального результату, ставки, результат яких неможливо визначити на момент зупинки заїзду, будуть розраховані з коефіцієнтом "1".

10.3. Американський футбол

10.3.1. Ставки приймаються з урахуванням овертаймів, якщо не вказано інше.

10.3.2. Ставки на результати "1-ша половина/матч", "Фора" і на частини матчу розраховуються на підставі результату після закінчення основного часу матчу (60 хвилин гри, 4 чверті по 15 хвилин). Усі інші ставки розраховуються на підставі офіційного результату матчу, включно з овертаймами.

10.3.3. Щоб усі ставки були дійсними, має бути зіграно щонайменше 55 хвилин матчу, за винятком випадків, коли результати вже визначені на момент зупинки матчу. Якщо після закінчення матчу зафіксовано нічию, то всі ставки на переможця матчу будуть розраховані з коефіцієнтом "1".

10.3.4. Матч з американського футболу має відбутися в запланований день і в запланованому місці. Якщо матч з Американського футболу не відбувся в поточний календарний ігровий тиждень і на джерелі, зазначеному організатором азартної гри, позначено як "відтермінований", "відкладений" або "перенесений", то всі парі на нього вважаються недійсними, і будуть розраховані з коефіцієнтом "1".

10.4. Бадминтон

10.4.1. Якщо матч перервано через відмову, або дискваліфікацію гравця, ставки на переможця матчу залишаються чинними за умови, що перша партія (гейм) була повністю зіграна; у всіх інших випадках парі будуть розраховані з коефіцієнтом "1". Також, ставки на інші результати за винятком тих випадків, коли результати вже були визначені на момент зупинки матчу, будуть розраховані з коефіцієнтом "1". Переможцем матчу вважається гравець, який пройшов у наступний раунд, або переможець турніру.

10.4.2 У разі, якщо початок матчу затримано, або матч відкладено з будь-якої причини, то всі ставки залишаються в силі до кінця матчу, або до кінця турніру.

10.5. Баскетбол

10.5.1. Ставки в баскетболі на перемогу будь-якої з команд, нічию, на будь-які результати другої половини і четвертої чверті приймаються на основний час. Ставки на всі інші пропоновані результати приймаються з урахуванням овертаймів, якщо в талоні та/або лінії не вказано інше.

10.5.2. Якщо подія завершується до її офіційного часу закінчення з якихось причин, і результат її не фіксується на офіційних джерелах як остаточний, то всі парі на таку подію вважаються недійсними, і виплати за ними здійснюються в розмірі виграшу з коефіцієнтом виграшу, що дорівнює "1". Виняток становлять парі лайв на результати, які фактично завершилися і були визначені до моменту зупинки матчу.

10.5.3. Якщо подія не відбулася протягом 48 годин після позначеного часу початку і на джерелі, зазначеному організатором азартної гри, позначена як "відтермінована", "відкладена" або "перенесена", то всі парі на неї вважаються недійсними, і виплати за ними проводяться в розмірі виграшу з коефіцієнтом виграшу, що дорівнює "1". Якщо дата та/або час початку події були змінені до її фактичного початку і на джерелі, зазначеному організатором азартної гри, подія не позначена як "відтермінована", "відкладена" або "перенесена", то організатор азартної гри залишає за собою право змінити дату та/або час граничного терміну для розміщення ставок на більш пізні.

10.5.4. Парі на учасника вважаються недійсними і виплати за ними здійснюються в розмірі виграшу з коефіцієнтом виграшу, що дорівнює "1", у разі, якщо гравець не брав участі в матчі.

10.5.5. Ставки на статистичні показники гравця. Щоб ставка вважалася дійсною, гравець повинен брати участь у грі більше однієї секунди і показники враховуються з урахуванням овертайму, якщо в талоні та/або лінії не зазначено інше.

10.5.6. Для розрахунку має бути зіграно щонайменше 35 хвилин матчу у випадку, якщо матч був призначений тривалістю 40 хвилин, і щонайменше 40 хвилин для матчів тривалістю 48 хвилин, за виключенням випадків, коли маркети можливо розрахувати на момент зупинки гри.

10.5.7. Якщо за сумою результатів двох матчів було призначено овертайм, його результат буде враховано тільки в маркетах прохід команди в наступний раунд, переможця турніру та інше.

10.5.8. Чверть з великою кількістю очок, Половина з великою кількістю очок. Якщо після закінчення основного часу матчу визначено 2, або більше чверті з найбільшою кількістю очок, або 2 половини з однаковою кількістю очок, то ставки на ці результати будуть розраховані з коефіцієнтом "1".

10.6. Баскетбол 3х3

10.6.1. Ставки на результат матчу (1х2) розраховуються на підставі результату після закінчення основного часу матчу (період 10 хвилин) або фінального результату в разі досягнення регламентованої кількості очок в основний час (21 і більше очок).

10.6.2. Всі інші ставки розраховуються на підставі результату матчу, включаючи овертайм. Якщо після закінчення матчу зафіксовано нічию (залежно від формату турніру не грається овертайм), то всі ставки на переможця матчу будуть розраховані з коефіцієнтом "1".

10.7. Бейсбол

10.7.1. Усі ставки розраховуються на підставі офіційного результату матчу, включно з усіма додатковими іннінгами. Ставки на першу половину матчу розраховуються за підсумками перших 5 іннінгів.

10.7.2. Ставки на переможця вважаються дійсними, якщо:

  • перервана гра не поновлюється протягом 12 годин і зіграно щонайменше 5 повних іннінгів або 4,5 іннінгів, якщо команда, що відбиває другий, виграє на момент зупинки матчу;
  • відповідно до регламенту проведення змагання скорочено заплановану кількість іннінгів, або передбачено дострокове завершення матчу через значну перевагу однієї з команд.

10.7.3. Ставки на тотали і фори вважаються дійсними, якщо в грі проведено не менше 7-ми іннінгів (6.5, якщо в рахунку веде команда господарів). Якщо гру перервано, або відкладено в додаткових іннінгах, її результат визначається за рахунком, зафіксованим після останнього повного іннінгу, за винятком тих випадків, коли команда господарів зрівнює рахунок, або виходить уперед у другій половині іннінгу. При цьому переможець визначається за рахунком, зафіксованим на момент переривання гри.

10.8. Бокс

10.8.1. Початок бою визначається за сигналом гонгу на початку першого раунду. У тих випадках, коли боєць не може продовжувати поєдинок після сигналу гонгу після початку наступного раунду, бій вважається закінченим у попередньому раунді.

10.8.2. Результат бою (1х2). Ставки на подію приймаються і розраховуються з урахуванням результату "Нічия".
Результат бою (переможець). Ставки на подію приймаються і розраховуються без урахування результату "Нічия". У разі нічийного результату всі ставки будуть розраховані з коефіцієнтом "1".
"Перемога за очками". Означає перемогу, здобуту за рішенням суддів після закінчення всіх раундів поєдинку.

10.8.3. "Дострокова перемога". Включає в себе нокаут, технічний нокаут, дискваліфікацію суперника, або його відмову під час поєдинку.

10.8.4. При розрахунку результату "Тотал раундів" враховується кількість тільки повних раундів, що завершилися.

10.8.5. У випадках, коли результат результату бою не може бути визначений, або бій був припинений без винесення рішення про результати, ставки за результатами, результат яких невідомий, будуть розраховані з коефіцієнтом "1".

10.8.6. У випадках, коли формат бою було змінено, ставки за всіма результатами, за виключенням результату переможця, будуть розраховані з коефіцієнтом "1".

10.8.7. Ставки на нокдаун виграють у випадках, якщо рефері відкриває рахунок.

10.8.8. Перемога обраного учасника в конкретному раунді, буде розрахована виграшем у разі здобуття дострокової перемоги нокаутом, або технічним рішенням в обраному раунді.

10.9. Велоспорт

10.9.1. Ставки на порівняння учасників один проти одного (спортсмен або команда). Обидва учасники повинні почати змагання, щоб ставки вважалися дійсними. Якщо один з учасників вибув під час змагання з будь-якої причини, то його опонент вважається переможцем. Якщо жоден з учасників не завершив змагання, тоді ставки на порівняння будуть розраховані з коефіцієнтом "1".

10.10. Водне поло

10.10.1. Усі ставки розраховуються на підставі результату після закінчення основного часу матчу (32 хвилини гри, 4 періоди по 8 хвилин), якщо не вказано інше. Додаткові періоди та серія 5-метрових кидків враховується тільки в ставках на вихід у наступний раунд, на переможця змагання тощо. Щоб усі ставки були дійсними, має бути зіграно щонайменше 28 хвилин матчу, за винятком випадків, коли результати вже визначені на момент зупинки матчу.

10.11. Волейбол

10.11.1. Фора і тотал на волейбольний матч вказується в очках, якщо в лінії не позначено інше.

10.11.2. Якщо подія завершується до її офіційного часу закінчення з якихось причин, і результат її не фіксується на офіційних джерелах як остаточний, то всі парі на таку подію вважаються недійсними, і виплати за ними проводяться у розмірі виграшу з коефіцієнтом виграшу, що дорівнює "1", окрім випадків, коли подія переривається та поновлюється протягом 48 годин. Виняток становлять парі лайв на результати, які фактично завершилися і були розраховані до моменту зупинки матчу.

10.11.3. Якщо подія не відбулася протягом 48 годин після зазначеного часу початку і на джерелі, зазначеному організатором азартної гри, позначена як "відтермінована", "відкладена" або "перенесена", то всі парі на неї вважаються недійсними, і виплати за нею проводяться в розмірі виграшу з коефіцієнтом виграшу, що дорівнює "1".
Якщо дата та/або час початку події були змінені до її фактичного початку і на джерелі, зазначеному організатором азартної гри, подія не позначена як "відтермінована", "відкладена" або "перенесена", то організатор азартної гри залишає за собою право змінити дату та/або час граничного терміну для розміщення ставок на більш пізні.

10.11.4. Парі на учасника, вважаються недійсними, і виплати за ними здійснюються в розмірі виграшу з коефіцієнтом виграшу, що дорівнює "1", у разі, якщо гравець не брав участі в матчі.

10.11.5. "Золотий сет" не враховується при розрахунку матчу.

10.12. Гандбол

10.12.1. Ставки розраховуються на підставі результату після закінчення основного часу матчу (60 хвилин гри, 2 тайми по 30 хвилин), якщо не вказано інше. Додатковий час і серія 7-метрових кидків враховуються тільки в ставках на вихід у наступний раунд, в іншу лігу, на переможця змагання тощо. Щоб усі ставки були дійсними, має бути зіграно щонайменше 50 хвилин матчу, за винятком випадків, коли результати вже визначені на момент зупинки матчу.

10.12.2. Ставки на наступний гол (яка команда заб'є): ставки доступні по ходу матчу. Якщо наступний гол не буде забитий, усі ставки на нього будуть розраховані з коефіцієнтом "1".

10.13. Гольф

10.13.1. Переможцем вважається гольфіст, який посів перше місце в турнірі.

10.13.2. Порівняння двох учасників турніру. Переможцем вважається учасник, який показав найменший рахунок. У разі однакового рахунку - повернення.

10.13.3. Якщо учасник, який розпочав гру, виходить з неї до проходження всіх 18-ти лунок, йому присуджується поразка незалежно від рахунку. Початком гри вважається перший удар у бік лунки. Якщо учасник виходить із гри до її початку, усі ставки на всіх гравців цієї групи розраховуються з коефіцієнтом "1".

10.13.4. Якщо початок туру перенесено, або гру відкладено протягом туру, усі ставки вважаються дійсними протягом 48 годин. Якщо цю подію перенесено більш ніж на 48 годин, коефіцієнт виграшу за ставками приймається рівним "1".

10.14. Дартс

10.14.1. Початок матчу визначається кидком дарта в ігрове поле на початку першого лега.
Переможцем матчу вважається гравець, який пройшов у наступний раунд. Якщо матч перервано через відмову, або дискваліфікацію гравця, ставки анулюються, за винятком тих випадків, коли результати ринків уже були визначені на момент зупинки матчу.

10.14.2. Результат матчу (1х2). Ставки на ринок приймаються і розраховуються з урахуванням результату "Нічия".

10.14.3. Результат матчу (переможець). Ставки на ринок приймаються і розраховуються без урахування результату "Нічия". У разі нічийного результату всі ставки на ринок анулюються.

10.14.4. Якщо матч перервано через відмову, або дискваліфікацію гравця, ставки анулюються, за винятком тих випадків, коли результати ринків уже було визначено на момент зупинки матчу. Переможцем матчу вважається гравець, який пройшов у наступний раунд, або переможець турніру.

10.14.5. Маркет "Хто першим набере 180". Якщо жоден з учасників не набере 180, ставки на маркет анулюються.

10.15. Зимові види спорту

10.15.1. У разі ставки на порівняння учасників один проти одного (спортсмен або команда), необхідно назвати спортсмена (команду), який посяде більш високе місце в підсумковому протоколі. Якщо обидва спортсмени посіли однакове місце, коефіцієнт виграшу за ставками приймається рівним "1".

10.15.2. Якщо спортсмени вибули на різних стадіях змагання, то під час розрахунку ставок пріоритет віддається стадії, до якої дійшов спортсмен.
Якщо обидва спортсмени (команди) вибули на одній стадії (не кваліфікувалися до наступної стадії), то вищим вважається спортсмен (команда), який посів вище місце за підсумками цієї стадії.
Якщо спортсмен (команда) не брав участі в жодній стадії змагання (кваліфікація, 1/4 фіналу тощо), коефіцієнт виграшу за ставками приймається рівним "1".
Якщо спортсмен (команда) взяв участь у змаганні (стартував), але не фінішував, ставки на нього вважаються програними.

10.15.3. "Промахи". Порівняння загальної кількості промахів учасників перегонів. Потрібно визначити, хто із запропонованих спортсменів допустить більшу кількість промахів. При попаданні в фору коефіцієнт виграшу за ставками приймається рівним "1". Якщо учасник зійшов з дистанції, не вистріливши на всіх рубежах, то результати, які однозначно визначено за підсумком гонки, приймаються для розрахунків за ставками. Розрахунок усіх інших ставок проводиться з коефіцієнтом "1".
Якщо в порівнюваній парі один учасник не стартував, то ставки на індивідуальний тотал другого учасника зберігають силу. За всіма іншими ставками розрахунок проводиться з коефіцієнтом виграшу, що дорівнює "1".

10.15.4. "Промахи в естафетах". Кількість промахів в естафеті розраховується шляхом додавання кількості штрафних кіл і використаних додаткових патронів у всіх учасників команди.

10.16. Керлінг

10.16.1. Усі ставки розраховуються на підставі офіційного результату матчу, включно з екстра-ендом (крім ставок на частини матчу). Усі ставки вважаються дійсними, якщо зіграно щонайменше 5 повних ендів, за винятком випадків, коли результати вже визначені на момент зупинки матчу.

10.17. Крикет

10.17.1. Ставки розраховуються на підставі офіційного протоколу та інших офіційних джерел інформації. Ставки на перемогу в матчі приймаються з урахуванням боул-ауту і супероверів. Розрахунок інших ставок на матч проводиться без урахування боул-аута і супероверів, якщо не обумовлено інше. У разі відсутності офіційних результатів усі ставки будуть повернуті.

10.17.2. Існує кілька видів форматів матчів із крикету: Twenty20 International - це різновид крикету, у якому гра триває в середньому три з половиною години. Наприклад: чемпіонат світу ICC T20, ліга IPL, ліга CPL, ліга PSL; Одноденний міжнародний матч (ODI) - це форма крикету, в якій гра триває більше восьми годин; Тестовий матч - це форма крикету, яка може тривати до п'яти днів із щонайменше 90 оверами на день, коли кожна команда бере участь у грі двічі.

10.18. Лакросс

10.18.1. Ставки на матчі з лакросу приймаються з урахуванням овертайму, якщо не обумовлено інше.

10.19. ММА

10.19.1. Початок бою визначається за командою рефері "бій" на початку першого раунду, закінчення раунду сигналізується звуком сирени.

10.19.2. У тих випадках, коли боєць не може продовжувати поєдинок у перерві між раундами, то виграшним вважається останній проведений раунд.

10.19.3. Результат бою (1х2). Ставки на подію приймаються і розраховуються з урахуванням результату "Нічия".
Результат бою (переможець). Ставки на подію приймаються і розраховуються без урахування результату "Нічия". У разі нічийного результату всі ставки на переможця будуть розраховані з коефіцієнтом "1".

10.19.4. "Перемога за очками". Означає перемогу, здобуту за рішенням суддів після закінчення всіх раундів поєдинку.

10.19.5. "Дострокова перемога". Включає в себе нокаут, технічний нокаут, больовий/задушливий/добровільну здачу, дискваліфікацію суперника, або його відмову під час поєдинку.

10.19.6. Під час розрахунку результату "Тотал раундів" до уваги йдуть тільки раунди, з моменту початку яких пройшло не менше половини часу раунду (0.00-2.29 включно - раунд не зарахований, 2.30-5.00 - раунд зараховується).

10.19.7. У випадках, коли результат бою не може бути визначений, або бій був припинений без винесення рішення про результати, ставки за результатами, результат яких невідомий, будуть розраховані з коефіцієнтом "1".

10.19.8. У випадках, коли формат бою було змінено, ставки за всіма результатами, за виключенням результату переможця, будуть розраховані з коефіцієнтом "1".

10.19.9. Перемога обраного учасника в конкретному раунді, буде розрахована як виграш у разі дострокової перемоги нокаутом, або технічним рішенням в обраному раунді.

10.19.10. Правильність результатів можна перевірити на офіційних сайтах організацій.

10.20. Настільний теніс

10.20.1. Фора і тотал на матч вказуються в очках, якщо не вказано інше. Формат матчу визначається регламентом турніру (BO5, BO7).

10.20.2. У командних змаганнях, у разі заміни одного, або декількох учасників будь-якої з команд з будь-якої причини, парі на результат усього матчу залишаються чинними. У парних матчах, якщо вказано склад пар, у разі заміни хоча б одного з учасників коефіцієнт виграшу за парі дорівнюватиме "1"; якщо склад не вказано - парі залишаються в силі.

10.20.3. Якщо початок матчу затримано, або матч відкладено з будь-якої причини, то всі парі залишаються в силі до кінця матчу, або до кінця турніру.

10.20.4. Якщо в матчі один з учасників з будь-якої причини відмовляється продовжувати гру (або дискваліфікований), ставки на перемогу в матчі залишаються в силі. За всіма іншими ставками проводиться виплата з коефіцієнтом "1", за винятком результатів, які однозначно визначені до моменту його зупинки (наприклад, результат першого сету тощо).

10.20.5. Якщо відмова (дискваліфікація) сталася до початку матчу, за всіма ставками проводиться виплата з коефіцієнтом "1".

10.21. Олімпійські ігри

10.21.1. Ставки на число медалей розраховуються на підставі даних офіційного медального заліку на момент початку церемонії закриття Олімпійських ігор. Ставки на порівняння учасників один проти одного (спортсмен або команда) за підсумками змагання, що складається з декількох заїздів, перегонів, дисциплін, спроб тощо:

  • Усі порівнювані учасники повинні розпочати змагання для того, щоб ставки вважалися дійсними.

  • Розрахунок ставок проводиться на підставі місць у фінальному протоколі. Якщо жоден з учасників не має місця у фінальному протоколі, тоді ставки на порівняння анулюються.

  • У плей-офф учасник, який пройшов у пізнішу стадію змагання, вважається переможцем.

10.22. Пляжний волейбол

10.22.1. Фори і тотали на матч вказуються в очках, якщо не вказано інше.

10.22.2. Якщо матч перервано через відмову, або дискваліфікацію команди, ставки на переможця матчу залишаються чинними за умови, що перша партія була повністю зіграна, інакше ці ставки будуть розраховані з коефіцієнтом "1". Ставки на інші результати будуть розраховані з коефіцієнтом "1" , за винятком тих випадків, коли результати вже були визначені на момент зупинки матчу. Переможцем матчу вважається команда, яка пройшла в наступний раунд, або переможець турніру.

10.23. Пляжний футбол

10.23.1. Усі ставки розраховуються на підставі результату після закінчення основного часу матчу (36 хвилин гри, 3 періоди по 12 хвилин), якщо не вказано інше. Додатковий період і серія пенальті враховуються тільки в ставках на переможця матчу, вихід у наступний раунд, на переможця змагання тощо.

10.23.2. Щоб усі ставки були дійсними, має бути зіграно щонайменше 30 хвилин матчу, за винятком випадків, коли результати вже визначені на момент зупинки матчу.

10.24. Регбі

10.24.1. Усі ставки розраховуються на підставі результату після закінчення основного часу матчу (80 хвилин гри, 2 тайми по 40 хвилин), якщо не вказано інше. Додатковий час і серія ударів враховуються тільки в ставках на вихід у наступний раунд, або на переможця змагання. Щоб усі ставки були дійсними, матч має бути зіграний повністю, за винятком випадків, коли результати ринків уже визначені на момент зупинки матчу.

10.25. Снукер

10.25.1. У випадках, коли матч був зупинений (через відмову, або дискваліфікацію гравця), переможцем вважається гравець, який пройшов до наступного раунду, або став переможцем змагання/чемпіонату за умови, що в матчі було зіграно мінімум один фрейм.

10.25.2. Для розрахунку результатів фреймів, фор і спеціальних ставок має бути зіграна кількість фреймів, достатня для визначення переможця матчу. У випадках, коли переможець був визначений до завершення матчу і немає можливості визначити виграшний результат, ставки на фори, фрейми і спеціальні ставки розраховуються з коефіцієнтом "1".

10.25.3. У випадках, коли переможець був визначений до моменту розіграшу повної кількості необхідних для виграшу фреймів, ставки на результат "Максимальний брейк" будуть розраховані з коефіцієнтом "1", виключаючи випадки, коли подальша гра не вплине на розрахунок результату.

10.26. Теніс

10.26.1. Якщо матч перервано через відмову, або дискваліфікацію гравця, ставки на переможця матчу залишаються чинними за умови, що 1-й сет було повністю зіграно; інакше ці ставки буде анульовано. Ставки на інші ринки анулюються, за винятком тих випадків, коли результати ринків уже були визначені на момент зупинки матчу. Переможцем матчу вважається гравець, який пройшов у наступний раунд, переможець турніру.

Приклад 1. Матч Алькарас - Джокович перервано за рахунку 1-0 (6:2, 0:3) через відмову Алькараса. Ставки на фору в матчі за геймами Алькарас (-2.5) і Джокович (+2.5), тотал матчу (21.5) за геймами, рахунки за сетами 2-0, 2-1 і 1-2 будуть анульовані. Усі ставки на 1-й сет, на перемоги в матчі і на рахунок 0-2 за сетами будуть розраховані.
Приклад 2. Матч Алькарас - Джокович перерваний за рахунку 1-1 (6:4, 0:6, 0:1) через відмову Алькараса. Ставки на фору за геймами Джокович (+3.5) будуть розраховані як виграшні, а ставки на фору за геймами Алькарас (-3.5) будуть розраховані як програшні, тому що виграш за таким вибором неможливий. Ставки на тотал матчу за геймами більше 21.5 будуть розраховані як виграшні, а ставки на тотал матчу за геймами менше 21.5 будуть розраховані як програшні, тому що виграш за таким вибором неможливий (мінімальна кількість геймів дорівнює 22: 1-2 (6:4, 0:6, 0:6)). Усі ставки на 1-й і 2-й сети, на перемоги в матчі і на рахунки 2-0, 0-2 за сетами будуть розраховані. Ставки на рахунки по сетах 2-1, 1-2 будуть анульовані.
Приклад 3. Матч Алькарас - Джокович перерваний за рахунку 0-0 (4:4) через відмову Алькараса. Ставки на тотал 1-го сету за геймами більше 9.5 будуть розраховані як виграшні, а ставки на тотал 1-го сету за геймами менше 9.5 будуть розраховані як програшні, тому що виграш за таким вибором неможливий (мінімальна кількість геймів у 1-му сеті дорівнює 10: 6:4 або 4:6). Ставки на тотали 1-го сету, які однозначно не визначені, і всі інші ставки будуть анульовані.

10.26.2. Ставки залишаються в силі в таких випадках:
1) зміна покриття кортів;
2) зміна місця проведення;
3) зміна закритого корту на відкритий.

10.26.3. Якщо відмова (дискваліфікація) сталася до початку матчу, за всіма ставками проводиться виплата з коефіцієнтом "1".

10.26.4. Якщо тенісний матч перервано, не завершено в той самий день і відкладено, парі на нього залишаються чинними до закінчення турніру, у рамках якого цей матч проводився, поки матч не буде дограно.

10.26.5. Якщо вирішальний сет грається у форматі супер тай-брейку, то він рахується як 1 гейм.

10.26.6. Парі на статистику. Якщо гравець відмовився від гри до початку матчу, коефіцієнт виграшу за парі на його статистичні показники приймається рівним "1". Якщо гравець відмовився від гри під час матчу, то розрахунок парі проводиться за статистичними даними на момент відмови від гри.

10.27. Флорбол

10.27.1. Усі ставки розраховуються на підставі результату після закінчення основного часу матчу (60 хвилин гри, 3 тайми по 20 хвилин), якщо не вказано інше. Додатковий час і штрафні удари враховуються тільки в ставках на переможця матчу, вихід у наступний раунд, на переможця змагання тощо. Щоб усі ставки були дійсними, має бути зіграно щонайменше 50 хвилин матчу, за винятком випадків, коли результати ринків уже визначені на момент зупинки матчу.

10.28. Футбол

10.28.1. Ставки на всі футбольні матчі приймаються на основний час, включно з доданим арбітром до кожного тайму часом. Доданий арбітром до 1-го тайму час позначається на офіційних джерелах 45'+X' (де Х - кількість доданих хвилин) і вважається організатором азартної гри 45-ю хвилиною матчу. Доданий арбітром до 2-го тайму час позначається на офіційних джерелах 90'+X' (де Х - кількість доданих хвилин) і вважається організатором азартної гри 90-ю хвилиною матчу. Матч вважається таким, що відбувся, якщо зіграно не менше 75 хвилин. Забиті м'ячі, заміни гравців та інші події гри, зафіксовані в доданий арбітром час, вважаються здійсненими в основний час. Для змагань, у яких у разі завершення основного часу матчу внічию регламентом передбачено проведення додаткових таймів та/або серії післяматчевих пенальті, у лінії організатора азартної гри передбачено результат "Переможець матчу" або "Прохід". Для змагань, де вихід у наступне коло визначається за сумою двох матчів, у лінії організатора азартної гри передбачено результат "Прохід". Якщо подія завершується до її офіційного часу закінчення з будь-яких причин, і результат її не фіксується на офіційних джерелах як остаточний, то всі парі на таку подію вважаються недійсними, виплати за цими парі здійснюються як виплата виграшу з коефіцієнтом, що дорівнює "1". Винятком є парі лайв на результати, які фактично завершилися і були розраховані до моменту зупинки матчу, парі на результат "Прохід", якщо матч було перервано і дограно протягом 48 годин, після зупинки матчу.

10.28.2. Якщо подія не відбулася протягом 48 годин після зазначеного часу початку на джерелі, зазначеному організатором азартної гри, позначена як "відтермінована", "відкладена" або "перенесена", то всі парі на неї вважаються недійсними, і виплати за цими парі здійснюються як виплата виграшу за коефіцієнтами виграшу, що дорівнюють "1". Якщо дата та/або час початку події були змінені до її фактичного початку, то організатор азартної гри залишає за собою право змінити дату та/або час граничного терміну для розміщення ставок на більш пізні.

10.28.3. Наступний гол (команда). Парі доступні по ходу матчу. Автоголи (голи у свої ворота) вважаються забитими тією командою, на користь якої змінився рахунок матчу. Якщо наступний гол не був забитий, то виграшним є вибір "Без голів".

10.28.4. Автор першого голу. Автоголи (голи у свої ворота) не рахуються. Якщо перший гол було забито у власні ворота, то ставки на автора першого гола будуть розраховуватися на підставі того, хто заб'є другий гол у матчі. Якщо в матчі всі голи було забито у свої ворота, то виграшним буде вибір "Без голів", якщо в талоні та/або лінії не вказано інше. Парі на гравців, замінених, або вилучених з поля до того, як був забитий перший гол, програють. Якщо гравець не брав участі в матчі, або вийшов на поле після того, як було забито перший гол, то парі на цього гравця є недійсними, виплати здійснюються в розмірі виграшу з коефіцієнтом виграшу, що дорівнює "1". Якщо перший гол забив гравець, на якого не пропонувалися коефіцієнти, то всі парі на інших гравців вважаються програними, за винятком тих випадків, коли пропонувався вибір "Будь-який інший гравець". Якщо пропонується вибір "Будь-який інший гравець", то парі на такий вибір включають усіх незазначених гравців.

10.28.5. Автор останнього голу. Автоголи (голи у свої ворота) не рахуються. Якщо останній гол був забитий у свої ворота, то автором останнього гола буде той, хто забив попередній гол. Якщо в матчі всі голи було забито у свої ворота, то виграшним буде вибір "Без голів", якщо в талоні та/або на лінії не вказано інше. Усі гравці, які брали участь у матчі, вважаються потенційними авторами останнього голу, незалежно від того, перебували вони на полі в момент останнього голу чи ні. Якщо гравець не брав участі в матчі, то укладені на нього парі є недійсними, і виплати за ними здійснюються в розмірі виграшу з коефіцієнтом виграшу, що дорівнює "1". Якщо останній гол забив гравець, на якого не пропонувалися коефіцієнти, то всі парі на інших гравців вважаються програними, за винятком тих випадків, коли пропонувався вибір "Будь-який інший гравець". Якщо пропонується вибір "Будь-який інший гравець", то парі на такий вибір включають усіх незазначених гравців.

10.28.6. Вольова перемога. Укладені парі на вибір "Так" виграють, якщо команда перемогла в основний час, поступаючись по ходу матчу.

10.28.7. Перемога з сухим рахунком. Укладені парі на вибір "Так" виграють, якщо команда перемогла в основний час, не пропустивши голи у свої ворота.

10.28.8. Перший гол головою. Укладені парі на вибір "Ні" виграють, якщо матч закінчився з рахунком 0:0.

10.28.9. Чи заб'є хтось із гравців рівно 2 голи, або 3 і більше голів. Укладені парі на вибір "Так" виграють, якщо гравець забив в основний час матчу рівно 2 голи, або 3 і більше голів відповідно. Автоголи (голи у свої ворота) не враховуються, якщо в талоні та/або лінії не вказано інше.

10.28.10. Гол у компенсований арбітром час. Укладені парі на вибір "Так" виграють, якщо забивається гол у доданий арбітром час до 1-го або 2-го тайму.

10.28.11. Під час розрахунку результатів післяматчевих пенальті враховуються результати фактично виконаних післяматчевих пенальті, у тому числі якщо серія була достроково завершена з тих чи інших причин.

10.28.12. Статистичні показники. Усі ставки здійснюються на основний час, крім випадків, обумовлених окремо. Загальні показники на весь турнір, груповий етап, конкретну збірну, або гравця визначаються підсумовуванням протоколів кожного матчу, взятих з офіційного джерела інформації.

10.28.13. Кутові удари. Призначені, але не виконані кутові удари не враховуються (наприклад, не враховується призначений, але не виконаний до фінального свистка кутовий удар). Якщо суддя не зараховує кутовий удар і призначає його повторно, то він буде врахований тільки один раз, якщо в талоні та/або лінії не вказано інше.

10.28.14. Жовті картки. У всіх парі, пов'язаних із кількістю попереджень гравців, вилучення не зараховуються. У разі якщо гравець видаляється за дві жовті картки, то зараховується одна. Не враховуються картки, показані заміненим гравцям, запасним гравцям, тренерам та іншим особам, які не беруть участі в матчах. Не враховуються картки, показані після фінального свистка. Картки, показані в перерві матчу, вважаються показаними в другому таймі.

10.28.15. Парі на команду, яка отримає 1-ше попередження, або зробить 1-шу заміну. У разі якщо за протоколом матчу зазначені події відбулися в обох команд на одній хвилині, такі парі підлягають розрахунку з коефіцієнтом 1.

10.28.16. Статистичні показники гравців. Порівняння результативності гравців матчу - потрібно визначити, хто з гравців буде кращим за певними показниками - забитими голами, ударами по воротах, ударами в площину воріт, фолами, офсайдами, пройденою відстанню (км) тощо. Так само, парі приймаються на індивідуальні показники гравців, без порівняння. У випадках, коли гравець не вийшов у стартовому складі, всі ставки на порівняння з ним розраховуються з коефіцієнтом "1", якщо в купоні не вказано інше.

10.29. Футзал

10.29.1. Усі ставки розраховуються на підставі результату після закінчення основного часу матчу (40 хвилин гри, 2 тайми по 20 хвилин), якщо не вказано інше. Додатковий час і серія ударів із 6-метрової позначки враховуються тільки в ставках на переможця матчу, вихід у наступний раунд, на переможця змагання тощо. Щоб усі ставки були дійсними, має бути зіграно щонайменше 35 хвилин ігрового часу, за винятком випадків, коли результати вже визначені на момент зупинки матчу.

10.30. Хоккей на траві

10.30.1. Усі ставки розраховуються на підставі результату після закінчення основного часу матчу (70 хвилин гри, 2 половини по 35 хвилин або 4 чверті по 17 хвилин 30 секунд; 60 хвилин гри, 2 половини по 30 хвилин або 4 чверті по 15 хвилин), якщо не вказано інше, додатковий час та серія пенальті враховуються лише в ставках на переможця матчу, на вихід до наступного раунду, на переможця змагання тощо. Щоб усі ставки були дійсними, має бути зіграно щонайменше 60 хвилин для матчів тривалістю 70 хвилин і щонайменше 50 хвилин для матчів тривалістю 60 хвилин, за винятком випадків, коли результати ринків уже визначено на момент зупинки матчу.

10.31. Хокей із м'ячем

10.31.1. Усі ставки розраховуються на підставі результату після закінчення основного часу матчу (90 хвилин гри, 2 тайми по 45 хвилин або 3 тайми по 30 хвилин), якщо не вказано інше. Додатковий час враховується тільки в ставках на переможця матчу, вихід у наступний раунд, в іншу лігу, на переможця змагання тощо. Щоб усі ставки були дійсними, має бути зіграно щонайменше 80 хвилин матчу, за винятком випадків, коли результати ринків уже визначені на момент зупинки матчу.

10.32. Хокей із шайбою

10.32.1. Прийом ставок на хокейні матчі відбувається на основний час гри (3 періоди по 20 хвилин, сумарно 60 хвилин ігрового часу), якщо в Талоні та/або лінії не було вказано іншого. Для розрахунку має бути зіграно щонайменше 50 хвилин ігрового часу, виключаючи випадки, коли результати можливо розрахувати на момент зупинки гри. Овертайми та серія булітів враховуються тільки в ставках на переможця матчу, вихід у наступний раунд, в іншу лігу, на переможця змагання тощо. Овертайм, що призначається за сумою результатів 2 матчів, враховується тільки в ставках на вихід у наступний раунд, в іншу лігу, на переможця змагання тощо.

10.32.2. Здійснені ставки на основний час матчу, індивідуальні тотали команд, додаткові фори та додаткові тотали, перший період - матч, перший гол/заключний гол, як буде забитий перший гол, обидві заб'ють, або хоча б одна не заб'є, парне/непарне тоталу приймаються тільки на основний час, як зазначено в лінії. Ставки на переможця матчу приймаються з урахуванням можливих овертаймів та \або післяматчевих буллітів.

10.32.3. Якщо подія не відбулася протягом 48 годин після зазначеного часу початку та на джерелі, зазначеному організатором азартної гри, позначена як "відтермінована", "відкладена" або "перенесена", то всі парі на неї вважаються недійсними, і виплати за ними здійснюються в розмірі виграшу з коефіцієнтом виграшу, що дорівнює "1". Якщо дата та/або час початку події були змінені до її фактичного початку і на джерелі, зазначеному організатором азартної гри, подія не позначена як "відстрочена", "відкладена" або "перенесена", то організатор азартної гри залишає за собою право змінити дату та/або час граничного терміну для розміщення ставок на більш пізні.

10.32.4. Парі на учасника вважаються недійсними, і виплати за ними здійснюються в розмірі виграшу з коефіцієнтом виграшу, що дорівнює "1", у разі, якщо гравець не брав участі в матчі.

10.32.5. У разі ставок на статистичні показники, подвійний малий штраф враховується як 2 малих штрафи.

10.33. Шахи

10.33.1. Ставки на результат партії розраховуються на підставі офіційного результату конкретної партії, а на результат матчу - за сумою результатів усіх партій, з яких складається матч.

10.33.2. Якщо початок партії затримано, або партію відкладено з будь-якої причини, то всі ставки залишаються в силі до кінця партії, або до кінця турніру.

10.33.3. Перемога з урахуванням фори (0). Якщо після закінчення партії зафіксовано нічию, то всі ставки на цей ринок розраховуються з коефіцієнтом "1".


Правила азартних ігор

11. Загальні положення

11.1. З правилами проведення кожної окремої азартної гри казино в мережі Інтернет Гравець зобов'язаний ознайомитися перед початком гри у відповідну азартну гру на Веб-сайті або через Мобільний додаток.

12. Правила азартної гри «Баккара» та її варіантів

12.1. Загальні правила гри «Баккара»
Дві карти видаються для банкіра (дилера), і дві карти видаються для Гравця азартної гри. Карта «Туз» коштує 1 бал; Карти «10», «J», «Q» і «K» коштують 0 балів. Усі інші карти коштують зазначений на карті номінал. Кожна пара оцінюється додаванням двох карт разом із модулем (ділення із залишком) 10 (тому, якщо у вас є 5 і 6, це коштує 1, тож 5 + 6 = 11 = 1 (за модулем 10).
Якщо Гравець азартної гри має 0,1,2,3,4,5 балів, тоді Гравець азартної гри отримує третю картку, якщо тільки рука банкіра не має суми очок 8 або 9. Рука Гравця азартної гри тепер вважається закінченою. Якщо сума очок банкіра становить 3 * і * гравець витягнув третю карту, яка не має номіналу 8, банкір отримує третю карту.
Якщо сума очок банкіра становить 4, а гравець витягнув третю карту, яка за своїм номіналом становить 2,3,4,5,6,7, то банкір отримує третю карту. Якщо сума очок руки банкіра становить 5, а гравець витягує третю карту, номіналом 4,5,6,7, банкір отримує третю карту.
Якщо сума очок банкіра становить 6, а гравець витягнув третю карту, яка стоїть за своїм номіналом 6 або 7, то банкір отримує третю карту. У такому разі виграє рука, яка має найбільший результат. Клієнти можуть зробити ставку: рука гравця виграє, рука банкіра виграє, обидві руки на рівні.

12.2. Точні правила гри «Баккара»
Правила певних варіантів «Баккара» можуть відрізнятися, перед тим, як почати грати, Гравця зобов'язаний переконатися в тому, що розуміє правила гри, і ознайомитися з правилами конкретної гри на відповідній сторінці такої гри на сайті або в Мобільному додатку Організатора.
Виплати виграшів здійснюються відповідно до правил гри на відповідній сторінці такої гри на сайті або в Мобільному додатку Організатора.

13. Правила азартної гри «Red Dog» та її варіантів.

13.1. Загальні правила гри «Red Dog»
Порядок карт - Туз (високий), K, Q, J, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2 Здаються дві карти. Якщо вони сусідні за своїм номіналом значення (наприклад, 9 і 8 або 4 і 5, але не Туз і 2), азартна гра вважається зіграною внічию, а виплата за нею здійснюється з коефіцієнтом «1,00».
Якщо карти мають однакове значення (наприклад, дві 3-йки, або дві 5-тірки), Гравець не має права збільшити свою ставку в цьому раунді. В іншому випадку Гравець може збільшити свою ставку. Потім дається третя карта. Якщо карти були однаковими, а третя карта також аналогічна за своїм номіналом до двох попередніх (наприклад, третя 3-йка, або третя 5-тірка), Гравець виграє.
Якщо третя карта не аналогічна за своїм номіналом двом попереднім, ставка повертається Гравцеві. Якщо третя карта за своїм номіналом знаходиться у вартості між першими двома, Гравець виграє. У всіх інших випадках Гравець програє.

13.2. Точні правила гри «Red Dog»
Правила певних варіантів «Red Dog» можуть відрізнятися, перед тим, як почати грати Гравець зобов'язаний переконатися в тому, що розуміє правила гри, і ознайомитися з правилами конкретної гри на відповідній сторінці такої гри на сайті, або в Мобільному додатку Організатора.
Виплати виграшів здійснюються відповідно до правил гри на відповідній сторінці такої гри на сайті, або в Мобільному додатку Організатора.

14. Правила гри онлайн слот машин (онлайн ігрові автомати) та їхніх варіантів

14.1. Загальні правила онлайн слот машин (онлайн ігрові автомати)
Основна гра: Гравець обирає суму, на яку бажає зіграти, за допомогою екранних кнопок для збільшення або зменшення суми ставки. Завжди є мінімальна сума, на яку можна зробити ставку, і, як правило, максимальна сума, яку можна поставити в конкретній грі.
Коли Гравець встановив суму ставки, натискається кнопка «Spin», або «Грати», або будь-яка інша кнопка, чітко позначена (іноді текстом, іноді значком) для старту гри. Це призводить до обертання «котушок» машини (це комп'ютеризована анімація): кожна котушка - це стовпець на екрані, який показує принаймні три піктограми, згруповані в горизонтальні рядки. Якщо принаймні три однакові піктограми з'являються зліва направо на «котушці», уздовж лінії виграшу, гравцеві буде нарахована сума грошей (виграшу), що зазначена в таблиці та доступна Гравець на екрані гри в розділі довідка гри.
Наприклад, три однакові знаки на «котушці» призведуть до виплати 20% ставки гравця, чотири однакові знаки призведуть до виплати 75% ставки, а п'ять однакових знаків можуть призвести до виплати 120% ставки Гравця (цифри наведені, наприклад, і не обов'язково відповідають будь-якій грі).

Виграшна лінія - це безперервна лінія зліва направо на «котушках», яка описана на сторінці довідки для гри та за якою здійснюється виплата, якщо на ній з'являється достатньо однакових знаків. Приклади гри з 3 «котушками», 3 рядками та 3-рядкової гри з 5 «котушками» наведено нижче (X вказує, де мають відображатися значки):

Гравець може натиснути кнопку «Грати», або іншу кнопку, що призводить до гри під час обертання «котушок», щоб негайно зупинити їх. Це не надає Гравцеві переваги, але дає змогу прискорити ігровий процес завдяки скороченню часу анімації.
Стандартні функції онлайн слот машин: більшість ігор тепер пропонують знаки «Wildcard» і безкоштовні обертання (гра), крім звичайних ігор. «Wildcard» може замінити будь-який знак для того, щоб заповнити виграшну лінію, така заміна можлива тільки один раз (так, якщо можливі дві виграшні лінії, але вони потребують різних значків, підстановкою створюється тільки одна виграшна лінія). Безкоштовні обертання не повинні відображатися на виграшній лінії: щойно в грі в будь-якому місці з'являються три знаки безкоштовного обертання, гравцеві надається кілька безкоштовних обертань (тобто ставок, за які Організатор платить ставку замість Гравця).
Кількість безкоштовних обертань визначається випадковим чином, але кількість безкоштовних обертань послуг буде більшою, якщо більше трьох знаків безкоштовних обертань випаде разом.
Автоспін (Автогра): замість того, щоб натискати «Spin», «Грати», або іншу кнопку, що призводить до запуску гри щоразу, Гравець може вибрати фіксовану (зазвичай 10, 25 і 50) кількість спінів (ігор), на які буде зроблено ставки, та вибрати Автоспін. Після цього можна спостерігати за обертанням «котушок» і виграшами. За допомогою Автоспіну Гравець може вибрати автоматичну зупинку Автоспіну, коли певна сума виграна, або програна.

Додаткові функції: Деякі ігри можуть мати «Унікальні властивості», які можуть додавати додаткові механіки до гри. Такими додатковими механіками можуть бути:
● Клейкі символи: коли на «котушці» з'являються певні знаки, вони залишаються на «котушці» (вона не обертається) протягом заданої кількості обертів. Це покращує шанси гравця на перемогу.
● Переміщувані знаки: коли певні знаки з'являються на «котушці», вони залишаються на «котушках», але зміщуються на одну «котушку» ліворуч під час кожного обертання, поки вони не досягнуть першої «котушки». На наступному оберті після цього вони зникають, і гра триває за стандартними правилами.
● Покращені безкоштовні обертання: за своїми наслідками це безкоштовні обертання, але знаки для безкоштовних обертань виплачують більші суми, ніж зазвичай.
● Джекпот: щоразу, коли з'являються певні символи, вони додаються до лічильника. Коли лічильник досягає фіксованого значення (наприклад, 3, 4 або 5), гравець отримує за нього джек-пот.

14.2. Точні правила онлайн слот машин (онлайн ігрові автомати)
Правила певних варіантів онлайн слот машин можуть відрізнятися, перед тим, як почати грати, Гравець зобов'язаний переконатися в тому, що розуміє правила гри, і ознайомитися з правилами конкретної гри на відповідній сторінці такої гри на Веб-сайті, або в Мобільному додатку Організатора.
Виплати виграшів здійснюються відповідно до правил гри на відповідній сторінці такої гри на Веб-сайті, або в Мобільному додатку Організатора.

15. Правила гри «Blackjack» та її варіантів

15.1. Загальні правила гри «Blackjack»
Туз може бути зарахований як 1 або 11 балів, карти номіналом 2 до 9 відповідно до їхнього номіналу, а десятки і карти K, Q, J - як десять балів.
1. Вартість руки - це сума значень окремих карт. Крім того, «Blackjack» - це найвища рука, що складається з туза і будь-якої 10-бальної карти, і вона перевершує всі інші 21-очкові руки.
2. Після того, як Гравець зробив ставку, дилер видає по дві карти кожному гравцеві і дві карти собі. Одну зі своїх карт дилер здає лицьовою стороною догори. Карту, що стоїть лицьовою стороною вниз, називають «закритою картою».
3. Якщо у дилера відкрита карта туза, він запропонує зробити додаткову ставку під назвою «страхування». Ця додаткова ставка виплачується 2 до 1, якщо карта дилера є будь-якою 10-бальною картою. Страхові ставки необов'язкові й не можуть перевищувати половини початкової ставки.
4. Якщо у дилера відкрита карта номіналом 10 або туз (після того, як запропоновано страховку з показом туза), дилер дивиться на свою карту обличчям донизу, щоб побачити, чи є у нього Blackjack. Якщо у дилера Blackjack, то він негайно переверне карту.
5. Якщо у дилера дійсно Blackjack, тоді всі ставки (крім страхування) програють, якщо у гравця також Blackjack, тоді це призведе до «push» (повернення ставки). У цей момент дилер розраховує страхові ставки.
6. Гра починається з гравця зліва від дилера. Нижче наведені варіанти, доступні гравцеві:

  • «Stand» - гравець залишається зі своїми картами.
  • «Hit» - гравець бере ще одну карту (і більше, якщо він бажає). Якщо ця карта призводить до того, що загальна кількість очок гравця перевищує 21 (відомий як «breaking» -злом або «busting» -перебір), він програє.
  • «Double» - подвоєння – гравець подвоює свою ставку та отримує одну і лише одну карту.
  • «Split» - якщо у гравця є пара, або будь-які дві 10-очкові карти, він може подвоїти ставку і розділити свої карти на дві окремі руки. Дилер автоматично видає кожній карті другу карту. Потім гравець може нормально робити «hit», «stand» або «double». Однак при дії «split» двох тузів кожен туз отримує тільки одну карту. Іноді дія «double» після дії «split» не допускається. Якщо гравець отримує десятку і туз після дії «split», то це вважається 21 очко, а не Blackjack. Зазвичай гравець може продовжувати повторну дію «split» загалом на чотири руки. Іноді повторна дія «split» двох тузів не допускається.

7. Після того, як кожен гравець зробив свій хід, дилер перевертає свою закриту карту. Якщо у дилера 16 очок, або менше, він витягне ще одну карту. Особлива ситуація виникає, коли у дилера є туз і будь-яка кількість карт на загальну суму шість очок (відоме як «soft 17»). За деякими столами дилер також може вчинити дію «hit» із «soft 17».
8. Якщо дилер перевищить 21 очко, тоді виграє будь-який гравець, який ще не програв.
9. Якщо дилер не програє, тоді виграє більша сума балів між гравцем і дилером.
10. Виграшні ставки виплачуються у форматі «even money», за винятком того, що Blackjack, який виграє, виплачується 3 до 2.

15.2. Точні правила гри «Blackjack»
Правила певних варіантів гри «Blackjack» можуть відрізнятися, перед тим, як почати грати, Гравець зобов'язаний переконатися в тому, що розуміє правила гри, і ознайомитися з правилами конкретної гри на відповідній сторінці такої гри на Веб-сайті, або в Мобільному додатку Організатора.
Виплати виграшів здійснюються відповідно до правил гри на відповідній сторінці такої гри на Веб-сайті, або в Мобільному додатку Організатора.

16. Правила гри «Рулетка» та її варіантів

16.1. Загальні правила гри «Американська рулетка»
Колесо американської рулетки складається з 38 пронумерованих проміжків: цифр від 1 до 36, нуля і подвійного нуля. Макет ставок складається з кожного окремого числа, а також безлічі ставок «зовні» на комбінації чисел. Після того, як гравці роблять свої ставки, дилер обертає колесо і м'яч, і через кілька секунд м'яч потрапляє в один із пронумерованих проміжків.
У такій таблиці відображаються доступні ставки, виграш (на основі «один до одного») і ймовірність виграшу.

Ставка

Виплата

Вірогідність виграшу

Перевага Організатора

Red (червоне)

1

47.37%

5.26%

Black (чорне)

1

47.37%

5.26%

Odd (непарне)

1

47.37%

5.26%

19 до 36

1

47.37%

5.26%

1 до 12

2

31.58%

5.26%

25 до 36

2

31.58%

5.26%

Six line (6 номерів)

5

15.79%

5.26%

First five (5 номерів)

6

13.16%

7.89%

Corner (4 номерів)

8

10.53%

5.26%

Street (3 номерів)

11

7.89%

5.26%

Split (2 номерів)

17

5.26%

5.26%

Будь-який точний номер

35

2.63%

5.26%


16.2. Загальні правила гри «Європейська рулетка»
Європейська рулетка - це рулетка, на якій грають на колесі з 37 цифрами, тільки з одним нулем. Виплати такі самі, як і в американській рулетці. Однак, враховуючи, що подвійний нуль відсутній на колесі, перевага організатора зменшується до 1/37, або 2,70%, за всіма ставками.

16.3. Точні правила гри «Рулетка»
Правила певних варіантів гри «Рулетка» можуть відрізнятись, перед тим, як почати грати, Гравець зобов'язаний переконатись у тому, що розуміє правила гри, та ознайомитись з правилами конкретної гри на відповідній сторінці такої гри на Веб-сайті, або у Мобільному додатку Організатора.
Виплати виграшів здійснюються відповідно до правил гри на відповідній сторінці такої гри на Веб-сайті, або в Мобільному додатку Організатора.

17. Правила прийому ставок

17.1. Ставки та участь в азартних іграх здійснюються відповідно до Правил організатора азартних ігор.

17.2. Організатор не несе відповідальності за технічні збої в роботі обладнання, або переривання доступу до мережі Інтернет.

17.3. Ставки та виплати за ними здійснюються відповідно до значень, занесених в онлайн-системи організації та проведення азартних ігор Організатора.

Завантажити додаток:

Заборонена участь у азартних іграх особам, що не досягли 21-го року, обмежено дієздатним та недієздатним особам, а також особам які внесені до Реєстру осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх

Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтеся принципів відповідальної гри.